SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas

Nemokami bilietai į atidarymo šou: bit.ly/SUKILIMAS_bilietai
Kodas bilieto gavimui: KAUNAS2022
Europos kultūros sostinė Kaune buvo kuriama penkis metus. Metas atšvęsti tai, kas sukurta! 𝗦𝗮𝘂𝘀𝗶𝗼 𝟮𝟮 𝗱𝗶𝗲𝗻𝗮̨, 𝟭𝟵:𝟯𝟬 𝘃𝗮𝗹. kviečiame atšvęsti istorinį įvykį Kaune: „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ 𝘁𝗶𝘁𝘂𝗹𝗼 𝗺𝗲𝘁𝘂̨ 𝗮𝘁𝗶𝗱𝗮𝗿𝘆𝗺𝗮̨!
Iki paskutinės akimirkos didžiojo atidarymo šou, kuris vyks prie „Žalgirio“ arenos, programa bus laikoma paslaptyje. Atskleisime, kad jį kuria šimtai kauniečių, Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Šiuolaikinės muzikos, milžiniškų vaizdo projekcijų ir slam poezijos sintezė pasakos istoriją apie miestą kaip gyvą, nuolat atsinaujinantį stebuklą.
——
Sausio 22 d. atidarymo vakaras – centrinis, tačiau ne vienintelis įvykis. Didžiojo „Kaunas 2022“ atidarymo savaitgalio renginiai prasidės jau sausio 19 d. ir truks iki sausio 23 d. Jo metu pristatysime iš viso net 𝟯𝟬 skirtingų projektų, sujungsiančių 𝟱𝟬 lokacijų Kaune ir Kauno rajone – į savaitgalio veiksmą įsitrauks 𝟴𝟬𝟬 Lietuvos bei užsienio menininkų ir atlikėjų. Iš viso įvyks 𝗽𝗲𝗿 𝟭𝟬𝟬 𝗿𝗲𝗻𝗴𝗶𝗻𝗶𝘂̨: premjerų, parodų, koncertų, susitikimų ir siurprizų, kuriuos jungs naujojo Kauno mito pasakojimas.
Šou išvakarėse Kauno mieste atsidarys ir vienos svarbiausių 2022-ųjų vizualiųjų menų parodų: 𝗪𝗶𝗹𝗹𝗶𝗮𝗺 𝗞𝗲𝗻𝘁𝗿𝗶𝗱𝗴𝗲 𝗽𝗲𝗿𝘀𝗼𝗻𝗮𝗹𝗶𝗻𝗲̇ 𝗽𝗮𝗿𝗼𝗱𝗮 „𝗧𝗮𝗶, 𝗸𝗼 𝗻𝗲𝗽𝗮𝗺𝗲𝗻𝗮𝗺𝗲“, 𝗽𝗮𝗿𝗼𝗱𝗮 „𝗠𝗼𝗱𝗲𝗿𝗻𝗶𝘇𝗺𝗮𝘀 𝗮𝘁𝗲𝗶𝗰̌𝗶𝗮𝗶 𝟯𝟲𝟬/𝟯𝟲𝟱“, dedikuota Kauno Europos modernizmo architektūrai ar menininkės ir aktyvistės 𝗬𝗼𝗸𝗼 𝗢𝗻𝗼 𝗶𝗻𝘀𝘁𝗮𝗹𝗶𝗮𝗰𝗶𝗷𝗮 „𝗘𝘅 𝗜𝘁“.
——
Kultūrinis atidarymo sukilimas pažadins Mitinį Kauno Žvėrį. Nuo tos akimirkos nuobodu nebus…
Visa atidarymo savaitgalio programa: https://kaunas2022.eu/sukilimas
Atvykus į renginį būtina turėti galiojantį Galimybių Pasą arba jam prilygtantį dokumentą bei nemokamą atidarymo šou bilietą. Jį galite gauti čia: bit.ly/SUKILIMAS_bilietai

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.