Energinga ir gyva muzika sielai: Ananditos Basu koncertas Kaune

Nominuota tarptautiniu mastu sufijų muzikos ir kavalių atlikėja Anandita Basu pirmą kartą atvyksta į Lietuvą! Itin turtingas balsas, dinamika ir dvasinis gylis, subtiliai apjungti energinguose pasirodymuose, nepalieka abejingų.

Mūsų laukia skirtingų, tačiau be galo artimų kultūrų, stilių ir dvasinių patirčių susitikimas. Ananditai bus akomponuojama autentišku ir Indijoje itin populiariu instrumentu harmonija bei vakarietiškuoju akordeonu. Jais gros Kiurelis Sammallahtis iš Suomijos – patyręs akordeonistas, dainų kūrėjas ir drąsus muzikos eksperimentuotojas. Mušamuoju intrumentu tabla akomponuos lietuvis Tomas Drunga, kuris šio meno mokosi pas žymų Indijos meistrą Ustad Rafiuddin Sabri.

Nuoširdžiai kviečiame tapti jo dalimi, nes šis koncertas – atviras visiems, nes tai yra Lietuvos Sahadža jogų dovana pasaulio muzikos gerbėjams ir sąmoningumo ieškotojams.

📍Koncertas vyks šeštadienį, rugpjūčio 6 d., 18:00 h, Kauno valstybinio lėlių teatro salėje, Laisvės al. 87A, Kaune.
🌸 Daugiau informacijos: https://sahadzajoga.lt/vasaros-koncertai

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.