„Eik Pasirinkti!“ Intelektualus TV žaidimas – debatai Kaune

-

Daugiau jokių nuobodžių, niekam neįdomių debatų, kai kandidatai nededa jokių pastangų nei sudominti rinkėją, nei nusimanyti apie savo darbą.

📣„Laisvės TV“ organizuoja kitokius kandidatų į Europos Parlamentą debatus. Kandidatai taps intelektualaus televizinio žaidimo dalyviais, kurie varžysis ne tik idėjomis, bet ir žiniomis. Renginiuose išsiaiškinsime ne tik kandidatų žinių lygį, bet ir tai ar jie žino kur kandidatuoja.

Jei manai, kad tau trūksta žinių apie Europos Parlamentą, o kandidatams jų trūksta dar labiau – šis žaidimas tau!

REGISTRACIJA ❗️ĮĖJIMAS Į RENGINĮ TIK UŽSIREGISTRAVUS http://ttimv.eu/laisvestv IR SU NEMOKAMU PAYSERA KVIETIMU: https://tickets.paysera.com/lt/event/eik-pasirinkti-intelektualus-tv-zaidimas-debatai-kaunas ❗️

Vieta: Kauno Kultūros Centras. Kęstučio g. 1., LT-44321 Kaunas.

Interaktyvi aplinka, įdomūs klausimai ir šou! Renginio vedėjai – Andrius Tapinas ir Rita Miliute užtikrins puikiai praleistą laiką ir naudingas žinias, kurios padės tau pasirinkti teisingai gegužės 26 dieną!

5 didieji Lietuvos miestai – Kaunas, Panevėžys, Klaipėda, Šiauliai ir Vilnius! 5 renginiai, 5 laidos!

RENGINIAI:
Balandžio 16 dieną Kauno Kultūros centras
Balandžio 23 dieną Panevėžio bendruomenių rūmai
Balandžio 29 dieną Klaipėdos koncertų salė
Gegužės 7 dieną Koncertų salė Saulė, Šiauliai
Gegužės 13 dieną Siemens arena, Vilnius

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.