Du koncertai viename: I. Starošaitė ir “2 Donatai“

, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Šių metų, spalio 26 dieną, Žalgirio areną sudrebins įspūdingas, net 3 valandų trukmės renginys – tai du koncertai viename!
Vienas jų – Irenos Starošaitės jubiliejinis koncertas – “Spalvotas gyvenimas”, o kitas – balsingųjų “2 Donatų” koncertas – “Grupė verta milijono”.
Pirmoje koncerto dalyje žiūrovus stebins I. Starošaitė, žadanti savo jubiliejų atšvęsti ypač triukšmingai: įspūdingi šokiai, pasirodymai su cirko elementais, daugybė svečių bei dar daug staigmenų, kurios kol kas – lai lieka paslaptyje. Na, o antroje dalyje pasirodys “2 Donatai” – “Grupė verta milijono”. Nors jie skaičiuoja tik 5 metų sukaktį, bet per šiuos metus vaikinai nuveikė tiek daug, jog šis jubiliejus jiems ir gerbėjams – be galo svarbus!
“2 Donatų”dainos jau yra tapusios Lietuvos hitais, 2018-ųjų “Lietaus lašo” apdovanojimuose jie laimėjo ir “Metų grupės” apdovanojimą. “Grupė verta milijono” ir pačios geriausios jų dainos kartu su gyvo garso grupe – jau spalio 26-tąją dieną, “Žalgirio arenoje”.
Koncerte pasirodys ir daugybė svečių: A. Valinskas, D. Martinaitis, J. Morkūnas, J. Jankavičius, Irūna ir Marius Jampolskis, R. Cicinas, “Sare Roma” ir Ištvanas Kvik, L. Lapėnas, A. Šuminskas, Č. Gabalis, V. Vyšniauskas, I. Stonkuvienė, N. Pareigytė, I. Valinskienė.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.