Dainiaus Ščiukos fotografijų paroda „Natural Women“

-
, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

NATURAL WOMEN – tai progresyvaus fotomenininko Dainiaus Ščiukos naujausias projektas – sofistikuotų portretų ciklas „NATURAL WOMEN“. Tematiškai jautri, vizualiai įspūdinga ir moderni portretų serija, kurioje įamžintos autentiškos ir savo veikla išsiskiriančios Lietuvos moterys.

Ilona Balsytė, Beata Tiškevič, Gabija Jaraminaitė, Agnė Jegalavičiūtė, Aušra Maldeikienė, Justė Arlauskaitė, Liana Ruokytė-Jonsson, Rūta Meilutytė, Dovilė Filmanavičiūtė, Austėja Landsbergienė, Neringa Rekašiūtė, Jolita Vaitkutė, Neringa Zeleniūtė, Rasa Tapinienė, Monika Budrienė, Gražina Baikštytė, Viktorija Niels, Julija Steponavičiūtė, Monika Rasčiūnaitė, Monika Kz, Neda Malunavičiūtė, Asta Meschino, Asta Valentaitė, Karina Leontjeva, Urtė Neniškytė, Rasa Ciūnė.

Fotografijos oponuoja moterims primetamoms klišėms, formuojamas ribotas visuomenės požiūris į moteriškumo sampratą, išorinis ir sintetinis grožis tampa pagrindine jaunų merginų siekiamybe, o tikrosios, pamatinės žmogiškosios vertybės tampa nebesvarbios.
Vis didesnės diskusijos apie lyčių nelygybę, akivaizdus emancipacijos trūkumas, plačiojoje spaudoje kuriamas vienintelės „tikros“ moters įvaizdis verčia šią temą reflektuoti. Dar daugiau, neakivaizdus savo lauko profesionalių ignoravimas kelia norą šias moteris parodyti taip, kokios jos yra iš tiesų. Išgirsti jų istorijas apie tai, ką reiškia būti moterimi savo profesiniame lauke.

Klasikiniai juodai-balti portretai padeda nutolti nuo masinio grožio suvokimo. Atvirkščiai, jie išryškina individualumo, charakterio bei išvaizdos autentiškumo svarbą.

Visos fotografijose esančios moterys yra be makiažo.

Įėjimas nemokamas.

Parodos trukmė: 2018 m. Gegužės 25 d. – 2018 m. Birželio 24 d.
Pirmadienis – Penktadienis, 10 – 17 val. Arba Žalgirio arenos renginių metu.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.