Cirkuliacija’18: Big Wolf Company „Eternal Dinner

Liepos 19, 2018 @ 19:00 - 20:00
Kita vieta Kaunas,

Cirkuliacija’18 pristato:
Big Wolf Company „Eternal dinner“

„Ar amžina jaunystė
įmanoma tik sename nuotraukų albume,
kuriame menininkės jaunystė taip žiba?“

„Eternal Dinner“ („Nesibaigiantys pietūs“) – tai spektaklis pasakojantis apie dvi scenos žvaigždes, kurių dienos scenoje galbūt ir praėjo, tačiau jos pačios vis dar trykšta energija. Helmi (akt. Lizetha Wolk) ir Marta (Grete Gross) jau kelis dešimtmečius susitinka kartu prabangiai pavakarieniauti ir prisiminti šlovingų laikų. Naktis juk ilga, o jausmai nuostabūs. Belieka išgerti taurę, pasijuokti ir pasinerti į atsiminimus.

Spektaklio metu nėra naudojama kalba. Kaip teigia Gretė Gross: „Žodžiai tėra įrankiai, su kuriais išmokau žaisti būdama vaiku. Kuomet pirmą kartą susidūriau su cirku, atradau visiškai naują kalbą, kurioje kiekvienas žodis turėjo visiškai naują prasmę. Aš vis dar mokausi ir atrandu naujus žodžius, ieškau būdų jiems išreikšti, savo kūnu ir objektais, kuriuos naudoju spektakliuose. Šie žodžiai man padeda kalbėti apie temas, kurios man rūpi, leidžia būti menininke, o ne vien publikos linksmintoja“.

Idėja: Gretė Gross, Lizetha Wolk (Estija)

Premjera: 2017 m. kovas Von Krahl Theatras, Estija

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.