Brownie Bakers & GARMA | palėpė

, Kęstučio g. 6, Kaunas

Du koncertai vienoje scenoje per vieną vakarą!
Susipažinkite:
Brownie Bakers (blues/rock) – jaunas ir jaunatviškas kolektyvas, atliekantis texas, power, psychodelic blues ir rock n roll. Dominuoja gyvi dinamiški būgnų ritmai, vintažiniai gitaros rifai ir melodingos solo partijos. Be to, geras bliuzas neapsieina be prikimusio, šiek tiek švokščiančio, o neretai ir griežto, trykštančio emocijomis, vokalo.
GARMA (hard rock/country) – skirtingais žanrais nebijantys varijuoti muzikantai šį kartą publikai paruošė staigmeną – akustinį pasirodymą. To pareikalavo artėjantis šiltas ir jaukus susitikimas su klausytojais Kaune PuntoJazz palėpėje. Tačiau sušvelnėjęs kūrinių skambesys tikrai nesuminkštino dainų tekstų, tiesmukiškų ir be užuolankų. Ateikite ir
įsitikinkite patys. Penkių Kauno muzikantų kolektyvas dabartinę sudėtį suformavo 2020 metų sausio mėnesį. Šiuo metu grupė aktyviai ruošiasi pirmojo studijinio albumo įrašams. Grupės nariai su nekantrumu laukia galimybės prisistatyti publikai su visiškai šviežiu muzikos gūsiu.

Duris atidarome 20.00 val.
Koncertą pradedame 21.00 val.
Bilieto kaina: 7 eur
😷 saugodami save ir kitus puošiamės veido kaukėmis!
😷 dėl galimų privalomų darbo laiko pakeitimų gali nežymiai kisti koncerto pradžios laikas.
😷 siekdami maksimaliai užtikrinti savo svečių saugumą galėsime priimti ne daugiau nei 80 klausytojų, tad išankstinė rezervacija telefonu BŪTINA 📞 868638850

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.