Auksiniai svogūnai 2020

, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Rinkimai į Seimą jau ant nosies, o kas geriau apnuogins Lietuvos valdžią, jei ne tradiciniai „Auksiniai svogūnai“? Visi nuopelnai ir nuopuoliai, žygdarbiai ir raudonuoti verčiančios nuodėmės. Viskas bus patiekta kaip ant delno humoristinėje apdovanojimų ceremonijoje.

Garsiausios muzikos, teatro ir TV žvaigždės surengs nepakartojamus pasirodymus, o ryškiausi politikos ir visuomenės veikėjai bus apdovanoti milžiniško dydžio „Auksiniais svogūnais“.

„Kasmet vis sakome, kad valdžia sugeba „prisidirbti“ tiek, kad sunku visus „žygdarbius“ sutalpinti ir paminėti viename renginyje. Tačiau šie metai išties unikalūs. Tokių istorijoje dar nėra buvę. Kai jau imi galvoti, kad toliau nėra kur – valdžia pateikia naujų staigmenų. Tad ir mūsų ceremonija bus neišvengiamai unikali. Juoksitės mažiausiai iki Velykų“, – žada renginio prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

„Auksiniai svogūnai“ ̶ kultinė, kasmet vykstanti humoro šventė. Išradingi apdovanojimai teikiami už nevykusius poelgius, kvailas frazes ir kitus perlus, kuriais sužiba politikai ir kiti žinomi visuomenės veikėjai. Humoro šventė vyksta jau daugiau nei 20 metų ir yra beprotiškai populiari. Tai išskirtinis renginys, kurį gyvai stebi tūkstančiai, o prie ekranų – beveik 1 milijonas TV žiūrovų.

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.