Antikvariniai Kašpirovskio dantys. Gyvai.

Rugpjūčio 10, 2018 @ 19:00 - 23:00
Ryšių kiemelis, Rotušės a. 20 Kaunas

„Scenos išsišokėliai“, „stereotipų laužytojai“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš apibūdinimų neatitinka to, kas iš tikrųjų vyksta šios grupės gyvuose pasirodymuose. Čia gerbėjai niekada nežino ko tikėtis: iš kojų verčiančio vakarėlio ar mažo muzikinio spektaklio.
Koncertuose būna tiek daug veiksmo, kad patys bijom kojas nusilaužti!“, – pasakoja grupės nariai.

● ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS

♫ https://youtu.be/MTsUnGkIhBg
♫ https://youtu.be/qN_m21sjgbQ
♫ https://youtu.be/rtZuh3m2LB0

► Kur? Adform Kiemelis, buvęs Ryšių kiemelis (Rotušės a. 20)
► Kada? Rugpjūčio 10-ąją, penktadienį, durys 19 val.

Staliukų rezervacija: https://www.agentura.lt
Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/antikvariniai-kaspirovskio-dantys-gyvai

SVARBU!

Vartai į Kiemelį atidaromi 19 val., koncerto pradžia 20:30, esant klientų eilei už vartų, renginys gali būti pavėlintas. Bilietai į renginį parduodami tik stovimi. Norint turėti sėdimą vietą, reikia papildomai rezervuoti stalą. Galima rezervuoti 4 – vietį stalą arba minkštasuolį. Minkštasuoliai talpina 8 žmones. 4 – viečio stalo rezervacijos mokestis – 10 eu. Minkštasuolio rezervacijos mokestis – 25eu. Rezervuojant stalą, būtina pasirinkti renginį, kuriam rezervuojate stalą. Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas, jei klientas neatvyksta į renginį. Rezervacijos mokestis nėra depozitinis ar su galimybe išleisti bare. Atliekant stalo rezervaciją, reikalinga pervesti rezervacijos mokestį bankiniu pavedimu. Tik gavus patvirtinimą iš banko, kad mokėjimas įvykdytas, rezervacija yra patvirtinama. Elektroniniu paštu klientui yra išsiunčiamas patvirtinimo laiškas apie atliktą stalo rezervaciją. Rezervuojant svarbu žinoti kiek tiksliai bus žmonių, nes prie 4 – viečio stalo gali sėdėti tik 4 žmonės. Rezervavus stalą galėsite pasinaudoti atskira eile, skirta stalų rezervaciją turintiems klientams, norint pasinaudoti šia eile turėkite ant popieriaus atspausdintą Jūsų rezervaciją patvirtinantį laišką.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.