13.7 Šviesų festivalis

Šiandienos technologijų ir rytojaus specialistų pasiekimas ir elektroninės muzikos sintezė – „13.7 Šviesų festivalis“. Kauno technologijos universiteto studentų kurtos interaktyvios kinetinės šviesų instaliacijos kviečia pažinti ne tik šiuolaikinio, bet ir šviečiančio miesto veidą bei patiems prisiliesti prie garso ir muzikos meno. „13.7 Šviesų festivalio“ programa susideda iš elektroninės muzikos koncertų ciklo, interaktyvių šviesos instaliacijų ekspozicijos bei lankytojus įtraukiančių aktyvių veiklų. Viso festivalio metu bus kuriama audiovizualinė sintezė, kuri pasakos ir suteiks galimybę kiekvienam atsiskleisti ir sukurti savo spalvų ir garso žaismą.
„13.7 Šviesų festivalis“ duris atvers jau 2022-09-23. KTU studentų miestelis sužibės studentų kurtomis interaktyviomis šviesų instaliacijomis. Tad kiekvienas norintis turės galimybę iš arčiau pažinti šviesas ir jų meną!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.