„Teatras skambina“: pasikalbėk su aktoriais

Šalyje paskelbus karantiną ir atšaukus kultūrinius renginius, meno pasaulis iš viešų erdvių persikėlė į virtualias. Tad ir artėjančią Tarptautinę teatro dieną Klaipėdos „Taško teatras” siūlo švęsti saugiai namuose ir pristato akciją #TEATRASSKAMBINA! „Taško teatro” aktoriai, vykdydami akciją #TEATRASSKAMBINA!, ragina nepamiršti visai meno bendruomenei bei teatro mėgėjams svarbios dienos ir kovo 27-ąją paminėti alternatyviu būdu.

Visi norintys turės galimybę registruotis pokalbiui su aktoriais ir Tarptautinę teatro dieną, kovo 27-ąją, sulauks jo/jos skambučio „Messenger” programėlėje. „ Taško teatro” „Facebook’o” paskyroje jau prasidėjo dalyvių registracija – tereikia išsirinkti jums tinkamiausią valandą, kada norite sulaukti teatralo skambučio, ir komentaruose išreikšti norą dalyvauti. Šios akcijos tikslas – sugrąžinti nutrūkusį ir pasiilgtą ryšį tarp žiūrovų bei teatralų. Aktoriai kiekvienam užsiregistravusiam skirs pakankamai laiko pasikalbėti, atsakys į visus rūpimus klausimus ir galbūt net paruoš staigmenų! Tai unikali galimybė ne tik paminėti Tarptautinę teatro dieną, bet ir palaikyti bei pralinksminti vieni kitus sunkios socialinės situacijos akivaizdoje.

Galbūt visai netrukus galėsite pasakyti: „Alio? TEATRASSKAMBINA!

Teatro FB paskyra: https://www.facebook.com/taskoteatras

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.