Sugauti tinkle | Q&A

Dokumentinio filmo „Sugauti tinkle“ kūrybinė komanda iš Čekijos pasamdo tris pilnametes merginas internete suvaidinti 12 metų mergaites. Praėjus vos dešimčiai dienų nuo jų paskyrų sukūrimo pažinčių tinklalapiuose, merginos sulaukia pustrečio tūkstančio vartotojų žinučių: jų prašoma prieš kamerą nusirengti arba gyvai susitikti. Lydima psichologų ir teisėsaugos filmavimo komanda fiksuoja ne tik anonimines žinutes, bet ir gyvus susitikimus su vyrais, viliojančiais mergaites į spąstus. Tačiau persekiotojai nežino, kad iš tiesų spąstai spendžiami jiems.
„Sugauti tinkle“ tapo vienu populiariausių dokumentinių filmų Čekijoje ir sukėlė plačią diskusiją apie vaikų saugumą internete. Apie filmo kūrybinį procesą, iššūkius, išgyventas emocijas ir sukrečiančius rezultatus kalbėsime su filmo prodiusere Pavla Klimešová.
Susitikimas vyks anglų kalba, jo metu kviečiame užduoti klausimus.
Filmą „Sugauti tinke“ galite pamatyti Nepatogaus kino, ŽMONĖS Cinema, SKALVIJA, KINO DELI virtualiose kino salėse ir namų kino platformose Cgates ir Kino Fondas.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.