Speciali transliacija „MAMA #IšNamų“

M.A.M.A ir TV3 ruošia kelių valandų tiesioginę transliaciją: muzikos grupės koncertuos iš namų
TV3 televizija, asociacija M.A.M.A ir šalies muzikos grupės bei atlikėjai jungiasi į draugišką palaikymo koncertą „M.A.M.A iš namų“. Tiesioginiame eteryje kelias valandas truksiantis virtualus muzikinis renginys bus tokio masto, kokį prieš kelis mėnesius būtų sunku ir įsivaizduoti.
TV3 ir M.A.M.A šiuo metu vysto strategiją, kaip be didelių filmavimo komandų sukurti techniškai pažangią, bemaž futuristinę televizijos transliaciją su daugybe tiesioginių tiltų. Sulaukta ir palaikymo iš LR Vyriausybės kanceliarija.
Dešimtys muzikos grupių, kurios yra koncertavusios ir aukščiausio lygio areniniame muzikos renginyje – M.A.M.A apdovanojimuose, šįkart surengs jaukius koncertus savo intymiausioje erdvėje – namuose, o vaizdais pasidalins su visa Lietuva TV3 eteryje.
Precedento neturinti transliacija „M.A.M.A iš namų“ įvyks kovo 28 dieną, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 ir internetines M.A.M.A bei tv3.lt platformas.

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.