Quarantine Quiz Online V

Trumpai – kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, 20 val. jungiatės į https://quarquiz.live arba https://www.twitch.tv/gerasvedejaslt
Realiu laiku vyksta protmūšis per Kahoot! platformą.

***
Sveiki!
Su ta sąlyga, kad LR paskelbtas karantinas ir niekur nevyksta protmūšiai, pradėjau organizuoti online formatą – QUARANTINE QUIZ.
Šios protmūšio esmė esmė:
– pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, 20 val., vyks LIVE protmūšis;
– protmūšis bus vedamas ir transliuojamas gyvai. Dalyvauti/stebėti galite per kanalus
– žaisti patogiausia turint 2 įrenginius – planšetę ar PC transliacijos stebėjimui ir telefoną atsakymams. Galima bandyti verstis tik su telefonu.
– protmūšis bus žaidžiamas su KAHOOT! platformos pagalba (galima jungtis per naršyklę arba atsisiuntus aplikaciją).
Tiesioginės transliacijos metu ekrane matysite + aš skaitysiu klausimus, o atsakymus žaidėjai pateiks telefonu, per KAHOOT platformą (naršyklė arba aplikacija);
– kiekvieną žaidimą sudarys karantiną simbolizuojantis klausimų skaičius – 40;
– taškai pelnomi teisingai atsakius į klausimą. Taškai priklauso ir nuo atsakymo pateikimo greičio;
– kiekvieno žaidimo TOP3 rezultatai bus apdovanoti specialiais dienos prizais. Žaidimo partneris – O’Learys
– žaidimas yra nemokamas. Vienok, kadangi esu renginių vedėjas, o vien kovo mėnesį praradau 5 renginius, tai bet kokia finansinė paspirtis yra aukso vertės!

Iki susitikimo žaidime!

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.