Pinigų įdarbinimas: NUO KO PRADĖTI?

𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗶𝗷𝗮 𝗶𝗿 𝗿𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗶𝗷𝗮 👉 http://bit.ly/vebinarai

Apie pinigus ir finansų valdymą manęs, o turbūt ir Tavęs, nemokė nei mokykloje, nei universitete. Lietuvoje apie tai edukacijos praktiškai nėra, o juk su pinigais mes susiduriame KIEKVIENĄ dieną! Dauguma žmonių nori būti turtingi, finansiškai laisvi, bet dažnai pamiršta, kad vien uždirbti pinigų nepakanka, juos reikia mokėti tinkamai išleisti, valdyti ir įdarbinti. Ar tam reikalingos didžiulės pinigų sumos? Tikrai ne! Pakanka skirti 30-100 eurų per mėnesį, kad pradėtum įdarbinti savo pinigus. Pats kažkada pradėjau nuo 100 litų per mėnesį, o šiandien kiekvieną mėnesį investuoju ir įdarbinu nuo 4000 iki 7000 eurų. Svarbu, pradėti daryti pirmus žingsnius ir ugdyti tinkamus įpročius. Apie tai seminare kalbės Gintaras Pociūnas. Kasdien teikdamas konsultacijas, jis pastebi, kad jeigu žmogus nesusitvarko su 500 eurų, jis tikrai nesusitvarkys ir su 5000 eurų.

👉𝗔𝗣𝗜𝗘 KĄ KALBĖSIME:
– Kaip skirstyti pinigus;
– Kaip atsidėti pinigus nemažinant poreikių;
– Skirtingus pinigų įdarbinimo būdus, tiek visiškai saugius, tiek rizikingus;
– Kaip užsitikrinti finansinį saugumą;
– Kodėl vieniems žmonėms nuolatos trūksta pinigų, o kiti visada jų turi;
– Įpročius vedančius į turtėjimą arba į skurdą;
– Daug kitų naudingų patarimų bei gausite atsakymus į savo klausimus;
– Strategiją, kaip užtikrinti, kad visada turėsite pinigų.

𝗩𝗶𝘀 𝗱𝗮𝗿 𝗸𝘆𝗹𝗮 𝗸𝗹𝗮𝘂𝘀𝗶𝗺𝗮𝘀 𝗔𝗥 𝗩𝗘𝗥𝗧𝗔?

🎁 𝗕𝗢𝗡𝗨𝗦𝗔𝗦: seminaro dalyviams dovanojame 1 valandos konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis, kad galėtumėte individualiai pritaikyti seminare išgirstą informaciją.

ℹ️ 𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗜𝗝𝗔 APIE SEMINARĄ INTERNETU:
🗓️ Datos: 2021 m. 05-18; 08-10; 10-19.
⏰ Laikas: 18:30 – 20:30 val.
⏱️Trukmė: ~1.5 val.
💰Kaina: 10 Eur
❗ Užsiregistruoti galite iki seminaro dienos 17:00 val.

𝗕𝗜𝗟𝗜𝗘𝗧𝗔𝗜: http://bit.ly/vebinarai

KAIP GALĖSIU STEBĖTI SEMINARĄ 𝗜𝗡𝗧𝗘𝗥𝗡𝗘𝗧𝗨❓
Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Ji galios 4 dienas po seminaro, tad jį galėsite peržiūrėti ir vėliau. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Naudodami vaizdo kamerą būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.

𝗕𝗜𝗟𝗜𝗘𝗧𝗔𝗜: http://bit.ly/vebinarai

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.