ONLINE „Papildytoji realybė aplinkosaugos švietime“

Inovacijų biuras kviečia dirbančius su jaunimu, jaunimo darbuotojus, mokyklų atstovus, jaunimą dalyvauti renginyje „Papildytoji realybė aplinkosaugos švietime“.
Šiuo nemokamu renginiu siekiama pristatyti priemones, skirtas jaunimo, nuo 13 iki 30 metų, edukacijai apie aplinkosaugą, pasinaudojant papildytosios realybės technologijų galimybėmis.
Atsižvelgiant į papildytosios realybės interaktyvumą bei programos tikslus, ši priemonė bus naudojama motyvuoti jaunimą daugiau domėtis apie aplinkosaugos bei ekologijos iššūkius ir taip keisti įpročius, kurie reikalingi norint sukurti visuomenę, draugišką aplinkai.
Jaunimo darbuotojai ir pedagogai galės nemokamai naudotis šiame projekte sukurta edukacine priemone, kurią vėliau galės pritaikyti savo neformaliojo švietimo programose ir veiklose.
Daugiau apie renginį teiraukitės el. paštu: paulius@inovacijubiuras.lt
Renginys: https://www.facebook.com/events/2807590892824441

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.