Loftas TV gyvai | P. Kilbausko ir V. Kisevičiaus albumų perklausa

, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Trečiadienį, gegužės 5 d. tiesiogiai per „Loftas TV“ Pauliaus Kilbausko ir Vyginto Kisevičiaus albumų perklausos: Pauliaus „Elements“ bei jų abiejų „Sasha was here”.
Vyginto Kisevičiaus ir Pauliaus Kilbausko duetas Vilniaus muzikos scenoje yra fenomenas. Nepaisant to, kad keliai, atvedę juos į muzikos pasaulį, buvo visiškai kitokie, galiausiai jie susitiko ir tapo labai gerais draugais, kurie pastaruosius 11 metų vadovauja savo įrašų studijai. Dabar jie abu yra garsūs lietuvių kompozitoriai ir atlikėjai, turintys daug nuostabių kūrinių, susijusių su įvairiomis kultūros sritimis – teatru, kinu, šiuolaikiniu menu ir kt.
ELEMENTS (LP) (2019)
Paulius Kilbausko soliniame albume „Elements“ sutalpinti kelionės įspūdžiai iš Balio. Albume skambantys tradiciniai Balio instrumentai gamelanai garsui suteikia šilumos, o šilumą galima pavadinti dar vienu elementu, įprasminančiu pavadinimą „Elements“.
SASHA WAS HERE (LP) (2018)
Du skirtingi kompozitoriai, turintys dvi skirtingas gyvenimo patirtis, susitinka tam, kad sukurtų bendrą meno kūrinį, kuris stebina ir žiūrovą, ir klausytoją. Vienas iš paskutinių Paulius Kilbausko ir Vyginto Kisevičiaus kūrinių – albumas “Sasha was here” – filmo, tokiu pačiu pavadinimu, garso takelis, nugulęs vinilinės plokštelės formate. „Aubagne“ kino festivalis 2019 nominavo jį geriausio filmo garso takelio apdovanojimui.
Perklausą moderuos ir dueto narius kalbins Tomas Vėjas Čižmakovas.
Transliacija: https://www.facebook.com/loftastv/
Taip pat primename, jog paremti „Loftas TV“ bei čia pasirodančius kūrėjus galite Contribee platformoje: contribee.com/loftastv
Kiekvieno jūsų indėlis labai svarbus ir padės mums bei atlikėjams išgyventi karantiną, todėl iš anksto tariame milžinišką AČIŪ!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.