Loftas TV gyvai | Agnès M „SYNTH porn“ LP perklausa

Trečiadienį, balandžio 14 d., Loftas TV eteryje – Agnès M „Synth Porn“ albumo perklausa.
Agnès M – synth pop / synth wave stiliaus muzikos kūrėja ir atlikėja, išleidusi jau du albumus. Vinilinė plokštelė “Synth porn” – antrasis autorės albumas, tyrinėjantis ne tik synthporn grotažymės bendruomenę socialinėse medijose, bet ir už to slypinčius kultūrinius kodus.
Už Agnès M slapyvardžio galima sutikti Agnę Matulevičiūtę – kompozitorę ir garso menininkę, ypatingą dėmesį savo kūryboje skiriančią ne tik sintezatoriams, bet ir muzikai, teatrui, kinui. Medijų ir tarpdisciplininio meno kontekstai, muzikiniai performansai, eksperimentai, kurių pagrindas – garsinė raiška yra jos veiklos laukas.
Kompozitorė Agnė yra ir akademikė, dėstytoja, šiuo metu studijuojanti meno doktorantūrą, kur bando įvesti naują sąvoką užgarsis, susijusią su konceptualiąja muzika. Nuo 2014 metų aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, meno bei šiuolaikinės muzikos festivaliuose, menininkų rezidencijose Lietuvoje bei užsienyje. Jos muzika parašyta kinui skamba tarptautiniu mastu, pripažinta apdovanojimu. Agnė yra sukūrusi muziką daugiau nei 20 spektaklių, rodomų didžiausiuose Lietuvos teatruose.
Transliacija: https://www.facebook.com/loftastv/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.