Komandiniai „Auksinio proto“ žaidimai internetu 01 19

Nauji metai ir naujas gyvo (kad ir kaip keista tą bebūtų sakyti) žaidimo sezonas. Kviečiame jus į penkioliktojo sezono žaidimus, kurie vyks internete, su viltimi, jog kažkada grįšime žaisti gyvai.

Kiekvieną antradienį, nuo sausio 5 iki balandžio 27 dienos, jūsų laukia penkių turų komandinis žaidimas, o jei įvyks stebuklas – gegužės 8-ąją sužaisime sezono finalą. Jei visgi stebuklas neįvyks, sezonas galimai bus pratęstas kelioms savaitėms. Kas savaitę jūsų lauks 54 klausimai žaidime (4 turai po vienuolika ir 1 turas su dešimčia klausimų).

Taip pat kiekviename žaidime apdovanosime ne tik pirmą, bet ir papildomas vietas užėmusias komandas. Tiesa, jei viena komanda papildomos vietos prizą per visą sezoną pelnyti gali ne daugiau kaip du kartus (ši taisyklė pirmos vietos laimėtojams negalioja). Papildomos žaidimo vietos bus skelbiamos kiekvienos transliacijos metu.

Toliau dalinsime ir kvietimus į TV žaidimą – kas savaitę išdalinsime mažiausiai po penkis kvietimus. Šiame sezone netaikysime DM ir MM skirstymo ir kvietimai atiteks geriausiai tam tikrą turą sužaidusioms komandoms. Tiesa, kaip ir anksčiau, taip ir dabar galios taisyklė, jog viena komanda per sezoną negalės laimėti daugiau nei dviejų kvietimų.

Žaidimas, kaip įprasta, vyks antradieniais, 19 valandą, o komandų, kurios jau yra dalyvavusios internetiniame žaidime, kapitonai laiškus su priminimui žaidimui gaus kiekvieną šeštadienį.

O jei dar niekada nedalyvavote mūsų internetiniame žaidime – štai kaip viskas vyks. Visų užsiregistravusių komandų kapitonai gaus laiškus, kuriuose bus du pagrindiniai dalykai: nuoroda į video transliaciją bei nuoroda į formą, kurioje komandos kapitonas turės pildyti atsakymus. Žaidimo dieną, t.y. antradienį, 19 valandą, komandos turi susijungti į kokią nors video platformą (arba susitikti gyvai) ir pasileisti YouTube transliaciją. O komandos kapitonas, be transliacijos, turės būti atidaręs ir atsakymų formos pildymo langą, kur rašys komandos teikiamus atsakymus.

Žaidime jūsų laukia penki turai, o pirmame, antrame, ketvirtame ir penktame turuose jūsų laukia bonusai, kurių kiekvieno vertė – 3 taškai. Svarbu – internetiniuose žaidimuose komanda gali atsakinėti į visus bonus klausimus ir taip per visą žaidimą užsidirbti papildomų 12 taškų.

Naujos komandos į žaidimą privalo registruotis el. paštu amvysniauskas@gmail.com – laiške reikia nurodyti komandos pavadinimą ir miestą. Užsiregistravus, komandos kapitonas gaus nuorodą, kaip apmokėti dalyvio mokestį, leisiantį prisijungti į žaidimą. Komandos, neapmokėjusios dalyvio mokesčio iki nurodyto laiko, neturės galimybės dalyvauti žaidime.

Komandos mokestis vienam žaidimui – 10 EUR (jūsų asmenine nuožiūra, jis gali būti didesnis, jei tik jūs norite / galite sau tai leisti). Registracija žaidimui atvira iki žaidimo dienos, 17 valandos.

Būkite sveiki, o mes pasirūpinsime, kad jūsų antradienio vakarai taptų bent kiek smagesni. Iki protingų susitikimų internete!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.