„Kaip gyveno baltai“ │nuotolinė edukacija šeimoms

Lietuvos nacionalinio muziejaus edukatoriai keliasi į namuose esančių šeimų kompiuterius!
Kas gi tie baltai? Ar jie taip vadinami dėl to, kad buvo balti? Nuotolinės edukacinės programos metu sužinosite, iš kur kilo ši gentis, kaip ji atsikraustė į šitą žemės lopinėlį, dabar vadinamą Lietuva, kaip atrodė jų kasdienybė ir kokiomis ligomis sirgo, ką valgė ir gėrė, kokius darbus dirbo, kokiais rūbais rengėsi ir kokiuose pataluose miegojo. Pažadame, jog per šią kelionę į geležies amžių ne tik supažindinsime su baltų kasdieniu gyvenimu, bet ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie legendomis apipintus lietuvių protėvius.
✔️Kur? Susitiksime gyvai Microsoft Teams platformoje.
✔️Kada? Balandžio 17 d. 12 val.
✔️Kaina? Virtualios edukacinės programos dalyvio mokestis – 1 Eur.
✔️Kas dar? Būtina išankstinė registracija, likus ne mažiau nei parai iki renginio. Užsiregistravę gausite instrukcijas kaip atlikti apmokėjimą ir prisijungimą prie Microsoft Teams platformos. Vietų skaičius ribotas, registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimo įrodymą.
Nuoroda registracijai: https://forms.gle/SS1x9CDCRYWxZXm9A
Užsiėmimas rekomenduojamas šeimoms su 7-10 m. vaikais.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.