EMPOWER Online Europe

Pasaulinė debesų kompiuterijos ir virtualizacijos technologijų lyderė „VMware“ gegužės 10–12 d. surengs virtualią konferenciją „EMPOWER Online Europe“. Renginys skirtas „VMware“ partnerių – Europos IT bendrovių – darbuotojams. Analogiškos konferencijos vyks ir kituose žemynuose.
Tris dienas truksiančio renginio tema – visuotinė verslo, paslaugų, darbo rinkos skaitmenizacija. Ypatingas dėmesys bus skiriamas debesų technologijoms ir tinklams, nuotoliniam darbui, išmaniųjų įrenginių programėlėms ir duomenų saugumui.
Partnerių darbuotojai dalyvaus daugiau nei 150 praktinių mokymų ir dirbtuvių, klausysis aukščiausio lygio ekspertų pranešimų, galės tiesiogiai užduoti klausimus „VMware“ produktų kūrėjams bei vystytojams.
Temos pritaikytos tiek techniniams, tiek marketingo, pardavimų, IT strategijų kūrimo specialistams.
Pasak organizatorių, šis renginys – galimybė mokytis tiesiai iš aukščiausio lygio IT profesionalų, iš arti susipažinti su pačiais naujausiais, pažangiausiais „VMware“ ir partnerių sprendimais, kelti savo kompetencijas, gautas žinias pritaikyti verslo plėtrai ir kurti pridėtinę vertę savo klientams.
Renginys yra nemokamas. Jame gali dalyvauti neribotas skaičius „VMware“ partnerių darbuotojų.

Daugiau apie renginį ČIA.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.