Efektyvesnis TU: kaip turėti daugiau energijos ir atgaivinti savo karjerą?

Informacija ir registracija 👉 http://bit.ly/vebinarai

Ne vienas mėgstame ryte nuspausti skambantį žadintuvą ir nesikelti laiku. Dažnai apsisprendžiame, kad imsimės pokyčių, bet tas lemtingas pirmadienis taip ir neateina. Kartais klausiame savęs, „ar tai jau viskas, ką galiu?“.

Šiandieniniame chaoso ir streso pilname pasaulyje išgirsti savo vidinį balsą nėra lengva. Nors jis mums akivaizdžiai kužda idėjas, nesiimame veiksmų. Neretai priežastis paprasta: mums tiesiog trūksta įkvepiančios energijos. Seminaro metu, visų pirma, įsivertinsime, nuo ko reikėtų pradėti kelionę energingesnio savęs link, kad iš tiesų galėtume pasiekti tai, ką esame užsibrėžę.

Antroje seminaro dalyje aiškinsimės, kaip mūsų energija yra susijusi su mūsų karjera. Juk dauguma atsiradome ten, kur dirbame šiandien, „iš eigos“ ir veikiausiai neskyrėme laiko apmąstyti, kokią karjeros viziją išties norėtume puoselėti, ką gyvenime norėtume pasiekti ir kokios mūsų stiprybės gali padėti tai padaryti. Kalbėsime apie karjeros tikslus; kertinius klausimus vizijai nusimatyti; motyvacinius faktorius, padėsiančius siekti karjeros aukštumų bei įsivertinsime, ar mūsų darbas išties ir yra mūsų karjera.

👉 𝗦𝗘𝗠𝗜𝗡𝗔𝗥𝗢 𝗠𝗘𝗧𝗨:
Sužinosite, kaip padidinti asmeninį efektyvumą.
Suprasite, kaip išnaudoti fiziologijos žinias savo energingumui puoselėti.
Gebėsite nešališkai įsivertinti savo dabartinį energijos balansą.
Sužinosite, kokie yra geros karjeros komponentai.
Įsivertinsite savo viziją ir ar pasirinktas karjeros kelias yra teisingas.

ℹ️ 𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗜𝗝𝗔 APIE SEMINARĄ:
🗓️ Data: 2021 gegužės 11 d. (antradienį)
⏰ Laikas: 18:30 val.
⏱️ Trukmė: ~1.5 val..
💰 Kaina: 10 Eur

👉Užsiregistruoti galite iki seminaro dienos 17:00 val.
Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Ji galios 4 dienas po seminaro, tad jį galėsite peržiūrėti ir vėliau (iki 2021-05-15 23:59 val.) Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Naudodami vaizdo kamerą būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.

👉ĮSIGYTI BILIETĄ: http://bit.ly/vebinarai

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.