Darbo pokalbio vedimo mokymai (nuotoliniai)

Firsty.lt jau 8-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Patarimų kandidatams kaip elgtis ir kalbėti per darbo pokalbį – šimtai, bet ar pokalbį vedantis žino kaip teisingai jį pravesti ir atsirinkti tinkamą kandidatą. Pasikliauti vertinimo įrankiais, testais, kandidato atsakymais, rekomendacijomis ar savo nuojauta? Kaip ilgai ir kokius klausimus užduoti, ko klausti ir ko ne? Tikėti kūno kalba ar atsakymais?

PROGRAMA
– Pradžių pradžia – kaip pasiruošti darbo pokalbiui?
– Darbo pokalbio struktūra;
– Klausimai = įsiklausymas į kandidatą?
– „Kokias supergalias pasirinktum?“ – ar tikrai to reikia?
– Nespręsk apie knygą iš viršelio – pirmasis įspūdis apie kandidatus ir galimi klystkeliai (kūno kalba, požiūris, atitikimas įmonės vidinei kultūrai ir pan.);
– Kandidatų vertinimo įrankiai;
– Pozicijos pristatymas ar pardavimas?
– Rekomendacijos – patikimas įrankis sudėti taškams ant „i“ ?
– Ką daryti, jei pokalbis pakrypo ne taip kaip tikėtasi?
– Galutinis kandidato vertinimas;
– Darbo pasiūlymo pateikimas – kada, kaip, už kiek?
– Atsirinkus kandidatą – laiminga pabaiga garantuota?

LEKTORĖ
Jūratė Mikaitė – personalo atrankų agentūros Confident įkūrėja, buvusi People Link partnerė ir vyresnioji konsultantė, personalo srityje dirbanti jau daugiau nei 15 metų ir konsultuojanti įmonių vadovus bei kandidatus. Ši lektorė turi didelę atrankų patirtį tiek įmonės viduje, tiek atrankų agentūroje ieškant ir atrenkant aukščiausio lygio vadovus ir specialistus, kai vertinamos funkcinės kompetencijos ir asmeninės savybės bei potencialas.

MOKYMAI SKIRTI
– Vadovams ar/ir personalo atrankų specialistams, kurie turi atrankų ir pokalbių vedimo patirties arba dar tik planuoja su tuo dirbti;
– Turintiems dvejonių ir klausimų ar teisingai vykdo darbo pokalbio procesą.

KITA INFORMACIJA
Mokymai vyks nuo 17:00 iki 20:30.
Darbo priemonės: reikia turėti kompiuterį arba mobilų telefoną. Apie prisijungimą dalyvius informuosime el. paštu.
Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį.
Kelios dienos iki mokymų atsiunčiame informacinį laišką su prisijungimo nuorodomis.
Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.
Jeigu po mokymų negavote laiško su mokymų medžiaga ir pažymėjimu, parašykite mokymai@firsty.lt, galbūt jums skirtas laiškas nuėjo į netinkamą aplanką.
Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.