Renginiai Klaipėdoje / Asociatyvi nuotr.

Renginiai Klaipėdoje šią savaitę arba kur nueiti vasario 12 – 18 d.

Vasario 12, 2018

Ši savaitė paruošė nemažą nuotykių užtaisą: Valentino diena su šūsniu koncertų bei vasario 16-oji, mininti Lietuvos 100-metį eitynėmis, šventiniais renginiais bei muzikiniais pasirodymais. Nueiti tikrai yra kur, tad apžvelkite visos savaitės renginius, o štai keli, kuriuos išskyrėme mes:

Keramikos užsiėmimas | Herkaus galerija

Senai svajoji prisiliesti, pažinti keramikos gavybos procesus bei išbandyti įmantrias glazūras? Tai ypatinga proga apsilankyti keramikos studijoje Shuke ir pasinerti į keramikos pasaulį. Turkis vėl sugrįžta! Egzotiškas, madingas, paslaptingas.. Pasigamink savo keramikinį kūrinį su turkio glazūra.

Kur? Herkaus galerija, H. Manto g. 22
Kada? Vasario 13 d., 17.30 val.

Leon Somov&Jazzu | Game Over | Švyturio arena

Sėkmingiausias paskutinio dešimtmečio duetas po 12 metų skiriasi ir atsisveikina „Game Over“ turu. Paskutinio turo koncertai bus kupini stipriausių jausmų, geriausių dainų ir to, ką abudu kūrėjai visuomet labai ryškiai transliavo savo klausytojams – meilės.

Kur? Švyturio arena, Dubysos g. 10
Kada? Vasario 14 d., 20.00 val.

Klaipėdos šviesų festivalis

Šių metų uostamiesčio „Šviesų festivalio“ programa kaip niekada įspūdinga: į miestą atvyksta tonos apšvietimo įrangos ir menininkai iš užsienio šalių. Festivalyje bus galimybė pamatyti keletą dešimčių intriguojančių projektų, specialiai sukurtų Klaipėdai bei istoriniam Lietuvos valstybės 100-čiui.

Kada? Vasario 15-17 d., 17.30 val.

Hiperbolės legenda Igoris Berinas ir Huge Soul

„Hiperbolės“ gitaristas, parašęs tokius hitus, kaip „Pamiršk mane“, „Aš ieškosiu Tavęs“, „Kodėl?“, „Vasara“, „Aš dar dainuosiu“ jungia pajėgas su jaunaja karta ir grįžta su atgaivinta „Hiperbolės“ dvasia ir muzika.

Kur? Muzikos namai „Jazzpilis“, Pilies g. 6
Kada? Vasario 15 d., 21.00 val.

Buitekas Raketoje | Raketa

Šimtmečio išvakarėse į pajūrio šokių aikštelę atvyksta reti svečiai – Roe Deers, Titas Motuzas bei Justy, kurie visiems parodys, kad buitekas yra ne tik rūkymas prie gartraukio.

Kur? Raketa, Bangų g. 5A
Kada? Vasario 15 d., 22.00 val.

G. Kuprevičiaus opera – Prūsai | Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Savaitės pabaigai siūlome atvykti į premjerą, kurią Lietuvos šimtmečio atkūrimo proga pristato Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Operos „Prūsai“ siužetas pasakoja apie tragišką šios tautos likimą. Centre – istorinė asmenybė Herkus Mantas, kurio asmeniniai interesai kertasi su prūsų laisve. Prūsų vadas, draskomas vidinės kančios, abejoja, kurie interesai – asmeniniai ar visuomeniniai – svarbesni. Tauta negali be vado, o vadas be mylimos moters Kristinos.

Kur? Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Taikos pr. 70
Kada? Vasario 17 d., 19.00 val.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.