Renginiai Kaune / asociatyvi nuotr

Renginiai Kaune šią savaitę arba kur nueiti vasario 12 – 18 d.

Vasario 12, 2018

Ši savaitė paruošė nemažą nuotykių užtaisą: Valentino diena su šūsniu koncertų bei vasario 16-oji, mininti Lietuvos 100-metį eitynėmis, šventiniais renginiais bei muzikiniais pasirodymais. Nueiti tikrai yra kur, tad apžvelkite visos savaitės renginius, o štai keli, kuriuos išskyrėme mes:

Saulės Kliošas | Anna Mesha

Anna Mesha tęsia atsisveikinimo su Kaunu turą ir į namus kviečiasi Saulės Kliošą, kuris nušvies naktį. Vėliau – šokiai.

Kur? Anna Mesha, Vasarios 16-osios g. 1
Kada? Vasario 15 d., 23.00

Lizdui Treji | Lizdas

Tamsios ir kokybiškos šokių muzikos klubas Lizdas švenčia jau trečiajį gimtadienį. Šiais metais laisvės filosofijos deglas atkeliauja iš miesto, kur griūna visos skiriančios sienos. Svečiuose Berlyno šokių muzikos monarchijos galva, Panorama bar vienvaldė karalienė TAMA SUMO. Jos įprastai ilgą ir daugialypį setą apšildys ir nušildys PAKAS ir ROADS.

Kur? Lizdas, Nepriklausomybės aikštė 12
Kada? Vasario 15 d., 23.00

LEMMY Dveji | Lemmy

Valstybės gimtadienis, Valentino diena ir dviejų klubų gimtadienis – nebloga savaitė. Sunkiąją muziką propaguojantis klubas trečiųjų metų pradžią švęs net dvi dienas. Pirmąją dieną gros Bardak (LV), Pekla (LT) bei Frailty (LV), o antrąją – Siela bei Paliekant Žemę

Kur? Lemmy, Girstupio g. 1
Kada? Vasario 16-17 d., 20.00

Sirupas | Sandėlis

Iš pajūrio krašto kilusių vaikinų grupė, atliekanti savo kūrybos dainas. Muzikos stilius susideda iš: funk, rock, blues, jazz, reggae mišinio. Nuo pat pirmųjų grupės pasirodymų publika jaučia tarp muzikantų vyraujančią darnią vienybę, muzikos skleidžiamą šilumą bei jaukumą, kuris ją nuneša į spalvotą ir gaivinantį muzikos garsų pasaulį.

Kur? Sandėlis, Muziejaus g. 8
Kada? Vasario 16 d., 21.00

Bendras Stalas | Lizdas

Kas geriau susodina visus prie bendro stalo, nei jubiliejinė valstybės atkūrimo šventė? Atstovaujantys įvairius Lietuvos kraštus, skirtingus stilius ir net kartas, tačiau vienijantys vieną idėją, penki muzikiniai signatarai: senbuviai Interiors ir 12 inčų po žeme, bei dar Lizdo svetingumo nepatyrę Zakmina ir Ement.

Kur? Lizdas, Nepriklausomybės aikštė 12
Kada? Vasario 16 d., 23.00

Despotin Fam: Turnė | Lizdas

Paskutinis Despotin’ FAM koncertas vyko vasarą, tačiau tai nereiškia, jog visą šį laiką grupė ilsėjosi – rytus, dienas ir vakarus leido virtualioje studijoje, kur ruošė (ir vis dar ruošia) albumą „Bepaliovos“. Kadangi albumas jau įpusėjo, grupė nusprendė pasidalinti nauja kūryba ir surengti solini koncertą.

Kur? Lizdas, Nepriklausomybės aikštė 12
Kada? Vasario 17 d., 23.00

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.