Pica Vilniuje: geriausių picerijų TOP10 pagal lankytojų retingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6. „Don Simon“ (Kęstučio g. 34) / reitingas 4,6

pica Vilniuje

„Don Simon“ / Pica Vilniuje

Picų namais prisistatanti piceriją tikrai žino, kaip pagaminti skanią picą. Tai patvirtina ir palankūs klientų įvertinimai. Ši vieta specializuojasi romėniškų plonapadžių picų kepime, tad jei esate tokio tipo picų mėgėjas, būtinai išbandykite šios vietos asortimentą.


7. „Bonocosi“ (Ozo g. 18) / reitingas 4,6

pica Vilniuje

„Bonocosi“ / Pica Vilniuje

Restorano įkūrėjas Gianluca, jaunas ir ambicingas italas, kilęs iš Kalabrijos regiono. Tad tikriausiai nereikia sakyti, kad šis žmogus tikrai žino, koks turi būti autentiškos itališkos picos skonis. Tikrai jaukus, itališka dvasia dvelkiantis restoranėlis, kuriame savo gomurį galėsite pamaloninti ne tik picomis, bet ir kitais gardžiais patiekalais.


8. „Monstro Pizza Bar“ (Arklių g. 6) / retingas 4,6

pica Vilniuje

„Monstro pizza bar“ / Pica Vilniuje

Baras Vilniaus miesto centre, kur viskas labai paprasta – taip save FB pristato ši vieta. Ir išties, visas šios vietos genialumas slypi paprastume. Alus, gera nuotaika ir “monstrikšai” skanios picos, kurias puikiai vertina ir čia apsilankę klientai.


9. „Brolių pizza“ (Ukmergės g. 298) / reitingas 4,6

pica Vilniuje

„Brolių pizza“ / Pica Vilniuje

Dar viena vieta, kuri šykšti platesnės informacijos apie save internete, tačiau negali nuneigti jų maisto kokybės ir itin palankių klientų vertinimų. Nors ir kiek komiškai atrodo šios vietos logotipe užrašyta veiklos pradžios data “Since 2017”, tačiau čia gaminamos picos – išties gardžios.


10. „Užupio picerija“ (Paupio g. 3) / reitingas 4,5

Pica Vilniuje

„Užupio picerija“ / Pica Vilniuje

Užupis apskritai yra magiška vieta Vilniuje, kurioje kiekvienas restoranėlis ar kavinė vien dėl buvimo čia įgauna papildomo žavesio. Tačiau “Užupio picerija” yra žavi ne tik savo fasadu, tačiau ir virtuve. Picos čia tikrai labai skanios, o didelis įvertinimų kiekis ir pakankamai geras reitingas “Google”, leidžia daryti išvadą, kad šios vietos picos tikrai vertos vietos šiame TOP’e.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2