Naktiniai klubai, barai Klaipėdoje – kur pramogauti?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Alternatyvos dvasia „Pakhauz“ (Priestočio g. 1A )

Tik praėjusių metų rudenį duris traukinių stotyje atvėręs „Pakhauz“ yra ta vieta, kur galima išgirsti kitokios elektroninės muzikos. „Pakhauz“ meistrai labai puikiai dirba atrinkdami ir Klaipėdos publikai pristatydami įdomius muzikos projektus. Stebėkite jų renginių galeriją ir tikrai rasite kažką įdomaus sau. P.S. Netikėto šarmo vietai prideda ir 18 amžių menančio traukinių stoties pastato erdvės, tamsūs užkaboriai ir… linksmai pleškanti krosnelė.

Naktinis klubas / Pexels nuotr.

Naktinis klubas / Pexels nuotr.

Į atradimų žvaigždynus „Raketa“ (Bangų g. 5A)

Ką galime pasakyti apie „Raketą“? Draugai, šiame socialiniame klube galite rasti pačių įvairiausių nuotykių – nuo diskusijų su protingais žmonėmis (žinau, žinau, ne tam susirinkome šįkart) iki žinomų atlikėjų koncertų bei kitų renginių. Tiesa, pastarųjų pastaruoju metu čia gerokai apmažėjo, tačiau klubas vis dar nepraranda populiarumo tarp uostamiesčio naktinėtojų. Klubo erdvės traukia akį puikia spalvų schema, miestietiškai maloniu dizainu. Jose būriuojasi sociali ir nesikandžiojanti publika.

Golden Parazyth naktiniame klube / Raketos nuotr.

Golden Parazyth naktiniame klube / Raketos nuotr.

Savas baras „Lapė“ (H. Manto g. 10)

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Jau kelerius metus veikiančio baro „Lapė“ didžiausias išskirtinumas – gan žinomo Vilniaus menininko išpaišytos sienos ir įdomūs lankytojai: čia rasite tiek menininkų, tiek futbolo sirgalių ir kt. spalvingų asmenybių. Norėdami fone klausytis pop muzikos, geriau pasirinkite kitą barą, nes šią vietą ypatingai mėgsta alternatyvios muzikos mėgėjai. Jei norite būtent to + gėrimų protingomis kainomis – puiku, jums čia patiks! Dalinamės paslaptėle: jei gražiai paprašysite, barmenai paleis Jūsų pasirinktą dainą (arba net visą albumą:))!

Madingos minios ganyklos „Bukowski“ (Žvejų g. 2)

Čia ta vieta, kur visi eina po tradicinio vakaro nerimu alsuojančio klausimo, „kur einam…?“. Bohemiška dvasia smelkiamose erdvėse duoklę laisvamanių dievui Bukui atiduoda sienų tapyba bei meniu elementai. „Bukowski“ baras duoda valgyti, maišo kokteilius, pilsto įvairius gėrimus. Bare renkasi įvairialypė minia, o vietos prisiglausti atsiranda net kai atrodo, kad vietos tikrai nėra.

Baras / Bukowski nuotr.

Baras / Bukowski nuotr.

Vyno fėjos „Achtung Baby“ (Didžioji Vandens g. 2 / Aukštoji g.)

„Achtung Baby“ yra tikras lobis Klaipėdos senamiestyje. Šalia bene svarbiausių miesto meno centrų (KKKC parodų rūmai ir „Baroti galerija“) įsikūrusioje vyninėje sukasi tikros savo reikalo žinovės – vyno asortimentas keičiasi pagal sezoną, šeimininkių nuotaikas, pastovių svečių pomėgius, tendencijas vyno rinkoje ir t.t. Šalia puikaus vynų meniu būtinai išmėginkite ir virtuvės gėrybes, „Achtung Baby“ dažnai rasite to, ko nėra niekur kitur Klaipėdoje. Užuomina ši vyninė yra neabejotinai Klaipėdos austrių sostinė. Šliurpt.

Austrės / Paula Borowska nuotr.

Austrės / Paula Borowska nuotr.

Bohema ir kiti miestiečiai „Herkus Kantas“ (Kepėjų g. 17)

Barmenė / Herkaus Kanto nuotr.

Barmenė / „Herkus Kantas“ nuotr.

Yra tie, kam naktį reikia veiksmo ir tie, kam geriausias sportas – kalbėjimas. Vienas iš karščiausių senamiesčio taškų, baras „Herkus Kantas“, talpina tuos, kas niekada nepritrūksta pokalbio temų. Jau vien išmoningas pavadinimas leidžia įtarti, kad šviesiose skliautuotose baro erdvėse nereikia stebėtis sutikus ne tik studentų, bet ir dėstytojų. Už baro gyvena platus ir visai įdomus gėrimų asortimentas, o giliau, virtuvėje, gaminami puikūs patiekalai ir užkandžiai.

Gitarų garso mochikanas „Jazzpilis“ (Pilies g. 6)

„Jazzpilis“ / Facebook nuotr.

Vienu metu ši vieta buvo bene vienintelė, kurioje gyvo garso koncertu prie alaus bokalo mieste galėjai pasimėgauti net ketvirtadienio vakarą. Ir ši vieta tikriausiai vis dar yra vienintelė mieste, kurioje kartais gali išgirsti tokias grupes kaip „Siela“ ar „Mano juodoji sesuo“. Galima teigti, kad „Jazzpilis“ dalinai perėmė vėliavą iš apmaudžiai numarinto baro „Kurpiai“. Tačiau čia apsilankiusieji tikrai ras įvairesnį nei „Kurpiuose“ muzikinį asortimentą, kuriame kartais atsiranda ir labai įdomių alternatyvios muzikos grupių iš užsienio šalių.

Kas ką kam duoda „Faksas“ (Žvejų g. 2)

„Faksas“ / „Faksas“ nuotr.

Žirafiškai pripažįstame, kad į barą „Faksas“ mūsų keliai atveda kai nieko kito nebepajėgiame roko tematikos erdvėse galime negraužiami sąžinės leisti nakčiai ramiai išsekti. Triukšminga muzika ir tokia pat triukšminga (bei kokia gausi!) publika ir patalpos centre įsikūrusi šviesos greičiu lakstančių barmenių pilna baro sala. Vis dar jautiesi, kad dalyvauji nakties šėlsme, bet jau gali nebesistengti  stebėti aplinkinius, ir vietoj pokalbio tiesiog linguoti galvą ir šypsotis  koks skirtumas, vis tiek niekas negirdės net jei ką nors ir sakysi. Jums sakome, jei čia apsilankysite kiek gyvesni pastebėkite ant sienos už baro pateikiamas (galbūt) įdomias pažintis žadančias koordinates.

Tiems, kas dar tik pažindinasi su Klaipėda  „Faksas“ yra įsikūręs pirmąjame uostamiesčio dangoraižyje.

Atgal prie šaknų – „Centro“ baras

„Centro“ baras / Facebook nuotr.

Tai istorinis taškas. Atokiau nuo senamiesčio, centre, šalia Lietuvininkų aikštės kiemuose pasislėpęs „Centro“ baras (H. Manto g. 40A) yra gerai pasislėpęs dažnai tik patyrusių vietinių žinomas perliukas. Laisva dvasia, įvairaus amžiaus ir pažiūrų publika, neįpareigojanti aplinka tai vieta, kur patariame apsilankyti dėl sportinio intereso, o likti dėl savitos atmosferos.

Nuotykiai už centro ribų – „Akademikai“

Baras / Akademikų nuotr.

Baras / Akademikų nuotr.

Kiekviena diena šiame bare yra šventė. Vienas vakaras merginoms, kitas studentams, kitas lietuviškai muzikai ir t.t. O kur dar visokios nuolaidos (nors ir be nuolaidų ši vieta gali girtis net ir studentams įkandamomis kainomis). Atkreipkite dėmesį į tai, kad šioje vietoje ypatingas dėmesys skirtiamas (kaip čia juos lietuviškai įvardinti) mažiesiems kokteiliams arba, kaip juos vadina naktinė minia, „shotams“. Aplankykite „Akademikus“ (Taikos pr. 39) ir viską susižinokite patys.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2