Už maisto užsakymą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje mokėk mažiau! [NUOLAIDOS KODAS]

Nori 6 eurų nuolaidos „Wolt“ maisto į namus pristatymui Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje?! Tada skaityk toliau!

Suomijos maisto pristatymo bendrovė „Wolt“ Vilniuje veiklą pradėjo pernai rugsėjį, vasario pabaigoje klientus pradėjo aptarnauti Kaune, o birželį žengė į trečiąjį Lietuvos miestą – Klaipėdą.

Naudojant „Wolt“ programėlę maisto užsisakyti galima iš populiariųjų Klaipėdos restoranų, ir žadama, kad partnerių sąrašas pajūryje plėsis – kiekvieną savaitę prie jo prisijungs vis nauji restoranai.

Vilniuje „Wolt“ programėlės vartotojai gali užsisakyti maisto iš daugiau nei 120 restoranų, Kaune „Wolt“ partneriais jau tapo daugiau kaip 40 restoranų. Šiuo metu Lietuvoje „Wolt“ turi jau virš 100 000 registruotų vartotojų.

Dar nesinaudoji „Wolt“? Puiki proga išbandyti, nes Miesto Žirafos dovanoja tau 6 eurų NUOLAIDĄ pirmam užsakymui! 

Viskas paprasta: eini čia – https://get.wolt.com/, susikūri savo paskyrą panaudojus kodą ZIRAFOS – ir viskas, turi paskyrą su 6 eurais, kuriais galėsi atsiskaityti užsisakant maistą į namus ar biurą Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje!

Minimalus užsakymo krepšelis – 8 eurus + pristatymas (beje, pristatymo kaina prasideda tik nuo 1,5 euro!).

Suomijoje įkurtas startuolis „Wolt“ šiuo metu teikia paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Sakartvele ir Vengrijoje. Klaipėda tapo 25-uoju miestu, kuriame galima užsisakyti maisto su „Wolt“ programėle. „Wolt“ partnerių sąraše yra daugiau nei 2000 restoranų.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.