Liepos 6-oji Klaipėdoje: renginių programa

Liepos 6-oji – Valstybės diena. Minint tokią svarbią progą nevalia lindėti namuose, todėl „Mėmelio žirafos“ su tavimi dalinasi renginių programa.

SPEKTAKLIAI:

KU filologų teatras. „Kraujo vestuvės“
Kazys Bradūnas, vienas didžiausių lietuvių poetų, yra sukūręs keletą žavių Lietuvos ilgesio ciklų. „Kraujo vestuvės“ nusako dramatiškas tautos pasipriešinimo būsenas. Literatūriniame spektaklyje poeziją papildo dvibalsių partizaniškų dainų sąskambiai.
Daugiau apie spektaklį čia…

Teatras „Cezario grupė“ – spektaklis „Tamošius Bekepuris“
Naujasis „cezario grupės“ darbas pagal padūkusio autoriaus Kazio Binkio poemą gali sudominti ne tik teatro ar poezijos, bet ir muzikos mylėtojus. Mat spektaklio garso takelis, kurį sukūrė kompozitorė Ieva Baranauskaitė, kiekvieno pasirodymo metu atliekamas gyvai trimis instrumentais (elektroniniu pianinu, saksofonu bei būgnais). Tuo tarpu visą pluoštą poemos veikėjų įkūnija trys aktoriai: Brigita Arsobaitė vaidina moteris ir merginas, Paulius Čižinauskas matuojasi Tamošiaus kailinius, o Auksinio scenos kryžiaus laureatė Vilma Raubaitė imasi vyriškų vaidmenų.
Daugiau apie spektaklį čia…

Suskaičiuokime Žvaigždes (Nombrer Les Étoiles)
Prancūzų instituto dovana klaipėdiečiams!
Daugiau apie spektaklį čia…

Kas siuo metu vyksta Klaipedoje

KONCERTAI:

„Jis ir Ji“ koncertas
Jis ir Ji – tai du dainuojantys aktoriai, Simas Buziliauskas ir Evelina Lozdovskaja, susibūrę į duetą, bei atliekantys muziką, kuri negali būti apibūdinama vienu stiliumi. Dainos apie meilę, apie žmones, apie laimę, apie skausmą apie tai kas žmogų daro žmogumi skamba akustiniais, elektroniniais ir vokaliniais sąskambiais, praturtinant muziką saikingu humoro prieskoniu bei nuoširdžiu bendravimu su publika.
Daugiau apie koncertą čia…

Šventinis koncertas Valstybės dienai
Dalyvauja: Veronika Povilionienė, Žvejų rūmų mišrus choras „CANTARE“, Artūras Anusauskas (klavišiniai) ir Vytautas Labutis (saksofonas)
Daugiau apie koncertą čia…

Darius Žvirblis akustiškai: „Pudelis už borto“
2015 metų pabaigoje išleidęs pirmąjį solinį mažos apimties albumą „Pudelis Už Borto“, Darius Žvirblis šįkart jį pristato subtiliuose akustiniuose koncertuose. Koncerto kultūros pievoje “I Love Palanga” metu Darius sugros ir keletą dainų iš naujojo, rudenį pasirodysiančio antrojo albumo.
Daugiau apie koncertą čia…

Grupės „Žalvarinis“ koncertas
ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai – ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį
Daugiau apie renginį čia…

skanu restoranu apzvalgos

DU VIENAME:

Gediminas Storpirštis. „Dainos, eilės, teatro monologai“
Dainuojantis aktorius Gediminas Storpirštis – su nauja programa. Vakaro metu žinomas bardas kviečia pasiklausyti naujų dainų bei viešai skaitys savo kurtas ir dar niekur neskaitytas eiles. Netikėtas aktoriaus amplua – monologai iš teatro gyvenimo – ne vieną privers nusišypsoti ir supažindins su netikėtomis istorijomis.
Daugiau apie renginį čia…

„Sugrįžimas į Tėvynę“ – muzikinis dvaro salonas
Režisūrinis vakaro sprendimas – romantiškas, vaidybinis, emocionalus, žaismingas – atspindi XIX amžiuje madingo muzikinio – literatūrinio dvaro meno salono nuotaikas.
Daugiau apie renginį čia…