Kirpykla / Asociatyvi iStock nuotr. / Kirpykla Vilniuje

Kirpyklos Vilniuje: kur įsikūrę geriausi grožio salonai, kirpėjai ir barzdaskučiai?

Kuo karščiau, tuo sunkiau plaukus slėpti po kepure, o jau dešimtmetį nekeičiama kirpėja turbūt stipriai atsilikusi nuo dabartinių madų. Siūlome išbandyti kažką naujo ir apsilankyti pas gerus specialistus! Gera kirpykla Vilniuje įsikūrusi tikrai ne viena, tad štai keletas, kurias rekomenduojame mes:

„Red Light Barbers“ (Pylimo g. 60)

„Red Light Barbers“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„Red Light Barbers“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

Tai be abejonės pati hipsteriškiausia kirpykla Lietuvoje. Turbūt visi matė jų žaidimo „GTA“ parodiją, tačiau salono meistrų žirklių įgūdžiai dar geresni, nei vaizdo klipų kūrimo. „Red Light Barbers“ pasitinka fraze „tu geras tiek, kiek tavo paskutinis kirpimas“ – apsilankę čia neabejotinai jausitės geresni, nei praėjusį mėnesį.

„Figaro“ (Kauno g. 16, Gedimino pr. 54 ir kt.)

„Figaro“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„Figaro“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

Vilniaus kirpyklų karaliui „Figaro“ priklauso net 8 salonai sostinėje. Grožio salonuose tekiamos kirpimo, kosmetologinės, makiažo, manikiūro, pedikiūro, masažo bei daug kitų paslaugų. Čia savo srities profesionalai, savo žinias atnaujinantys įvairiuose seminaruose, dirba su pasaulyje žinoma ir pripažinta kosmetika, tad galite būti ramūs, atidavę savo išvaizdą į jų rankas.

„Barzdaskučiai“ (Žydų g. 2-8 ir Vilniaus g. 31)

„Barzdaskučiai“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„Barzdaskučiai“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„Barzdaskučiai“ jau nuo salono išorės demonstruoja savo savitą stilių: senoviško stiliaus logotipas su skutimosi peiliu net iš tolo skleidžia retro barber shop’ų dvasios kvapą. Salonas siūlo profesionalias kirpimo, barzdos modeliavimo ir kitas su tuo susijusias paslaugas.

„Greenas“ (Pylimo g. 35)

„Greenas“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„Greenas“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

Minimalus ir stilingas, kaip ir jų internetinis puslapis. Čia išėję pasijusite gražesni ir įkvėpti noro puoselėti natūralumą ir savo unikalumą. Apsikirpę galėsite išsirinkti iš čia pat parduodamų plaukų priežiūros produktų, apie kuriuos papasakos „Greene“ dirbantys profesionalai. „Greenas“ siūlo kirpimo, šukavimo, dažymo, grožio ritualo, makiažo bei pokyčių projekto paslaugas.

„YURY salon“ (Konstitucijos pr. 26)

„YURY salonas“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„YURY salonas“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

YURY save vadina drąsių, talentingų ir išskirtinių kirpimo menininkų kalve. Salonas rūpinasi ne tik jūsų plaukais, bet ir ir ekologija – po kirpimo čia galėsite įsigyti ekologiškų ir sveikų grožio priemonių. Nežinote kaip norite pasipuošti šiandien? Kirpimo meistrai patars ir pasiūlys rinktis iš labiausiai Jums tinkančių šių metų madų. Beje, tai salonas, turintis daugiausiai pirmos vietos laimėjimų Lietuvoje!

Kuri kirpykla Vilniuje labiausiai patinka Jums? Pasidalinkite savo mėgstamiausiais grožio salonais komentaruose!