Kinų maistas Vilniuje: TOP10 restoranų pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

7. Trys klevai (Pilies g. 16/2) / Reitingas (4,3)

„Trys klevai“ restoranas / Facebook nuotr.

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs restoranas kiekvieną sutiks ne tik su aukšto lygio kiniškais patiekalais, bet ir su itin maloniu aptarnavimu. Čia dirbantys barmenai bendrauja taip, lyg pažinotum juos 100-ą metų. O tai leidžia jaustis lyg būtum atvykes į svečius pas mylimus giminaičius. Labai vertingas, bet labai nedažnas reiškinys šiandienos aptarnavimo sferoje.


8. Kinų Jonas (Vytauto g. 39) / Reitingas (4,3)

„Kinų Jonas“ restoranas / Facebook nuotr.

Atsižvelgami į šio restorano pavadinimą ir interjerą, vis dar svarstome, kiek šioje vietoje yra Kinijos ir kiek Jono. Tačiau tikrai galime pasakyti, kad maistas čia skanus, o porcijos tikrai didelės. Panašiai mąsto ir kiti klientai, kurie šiai vietai skyrė nemažai gerų įvertinimų „Google“ platformoje.


9. Devyni Drakonai (Konstitucijos pr. 23) / Reitingas (4,3)

kinų maistas

„9 Drakonai“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Norėdami išlaikyti geriausią kokybę bei autentiškumą, „9 Drakonai“ gamina tai, ką moka geriausiai – tradicinės ir šiuolaikinės kinų virtuvės patiekalus. Restorane ruošiamas maistas ne tik adaptuotas europiečių skoniui, bet ir ruošiamas pagal senuosius, originalius receptus.


10. Pekinas (Algirdo g. 28) / Reitingas (4,3)

kinų maistas

„Pekinas“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Vieta, kurioje tikrai pilnavertiškai galima mėgautis kinų maistu. Čia tikrai raiste platų patiekalų meniu, o ir aptarnavimas – visuomet malonus ir draugiškas. Tad nieko nuostabaus, kad jau ne vienerius metus ši vieta išlaiko solidų klientų reitingą.


Straipsnis atnaujintas 2022 m. pavasarį. 

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2