Kinų maistas Vilniuje: TOP10 restoranų pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6. Trys klevai (Pilies g. 16/2) / Reitingas (4,3)

„Trys klevai“ restoranas / Facebook nuotr.

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs restoranas kiekvieną sutiks ne tik su aukšto lygio kiniškais patiekalais, bet ir su itin maloniu aptarnavimu. Čia dirbantys barmenai bendrauja taip, lyg pažinotum juos 100 metų. O tai leidžia jaustis lyg būtum atvykes į svečius pas mylimus giminaičius. Labai vertingas, bet labai nedažnas reiškinys šiandienos aptarnavimo sferoje.

7. Kinų klasika (Kalvarijų g. 129) / Reitingas (4,3)

Kinų klasika

Kinų restoranas „Kinų klasika“ / Facebook nuotr.

Pasakysime atvirai, šios vietos dar nalankėme, tačiau ją labai gerai įvertino lankytojai. Tiesa, kol kas tų įvertinimų „Google“ nėra daug, tad palinkėsime šios vietos savininkams ateityje išlaikyti klientų pasitikėjimą ir nenusimušti reitingo.

8. Devyni Drakonai (Antakalnio g. 71, P. Lukšio g. 19) / Reitingas (4,2)

„9 Drakonai“ kiniškas maistas / Facebook nuotr.

„9 Drakonai“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Norėdami išlaikyti geriausią kokybę bei autentiškumą, „9 Drakonai“ gamina tai, ką moka geriausiai – tradicinės ir šiuolaikinės kinų virtuvės patiekalus. Restorane ruošiamas maistas ne tik adaptuotas europiečių skoniui, bet ir ruošiamas pagal senuosius, originalius receptus.

9. Kinų broliai (Savanorių pr. 15) / Reitingas (4,2)

Kinų broliai

Jauki vieta, kurios interjeras ir maistas tikrai jus trumpam privers pasijusti esant mažame restoranėlyje Honkonge. Šią vietą „žirafoms“ aplankyti taip pat rekomendavo ne mažai Vilniuje gyvenančių draugų. Todėl galime drąsiai laiduoti už tokį įvertinimą „Google“ lankytojų reitinge.

10. „Leaye“ (Dominikonų g. 16) / Reitingas (4,2)

„Leaye“ kinietiškas maistas / Facebook nuotr.

„Leaye“ kinų maistas / Facebook nuotr.

Senamiesčio širdyje, judrioje Dominikonų gatvėje įsikūręs restoranas „Leaye“ jungia autentišką kiniškos virtuvės patirtį su moderniomis tradicinių patiekalų interpretacijomis. Čia ruošiamas maistas be cukrumi saldintų padažų, bulvių krakmolo bei perteklinių riebalų. Virtuvės šefai rūpinasi kulinarinėmis naujienomis, tad čia rasite tai, ką rastumėte šiandien pat nuvykę į Kiniją.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2