Skipper’s Wife Pub

Kapitonas išplaukė į atvirą jūrą, o jo žmona liko viena namuose ir nusprendė... pašėlti! Kapitono žmona kviečia visus pas save į "Skipper's Wife Pub" Klaipėdos senamiestyje!

ID grožio studija

"ID grožio studija” – tai vieta, kur laikas sustoja. Profesionalių specialistų apsuptyje pamirši kasdienius rūpesčius, ir šis laikas bus skirtas tik tau!

Baras „Akademikai“

"Cocktails, shots & ROCK'n'ROLL"! ...Tai baras "Akademikai" Klaipėdoje ;)

Kopų žuvėdra

Kopų žuvedra – uždaras kvartalas Baltijos jūros pakrantėje, kurortinėje Klaipėdos miesto dalyje – Giruliuose, kurioje gyvenimas teka kitokiu ritmu.

Restoranas „Rozmarinas“

Unikalioje vietoje, prie Kuršių marių, įsikūrusio viešbučio „Old Mill Hotel“ restoranas „Rozmarinas“ - tai puiki vieta ne tik gardžiai papietauti ar pavakarieniauti, bet ir romantiškai praleisti vakarą.

Surf Shop

"Surf Shop" - tai ne tik profesionalūs aktyvių pramogų (kaitavimas ir t.t.) kursai, bet ir įrangos parduotuvė bei nuoma. Čia rasi irklentes, riedlentes, snieglentes, slides, viską kaitavimui ir kt. aktyvioms pramogoms!

Restoranas „Tonas“

„Dunetton“ veikia gero tono restoranas ir baras, skirtas tiek viešbučio svečiams, tiek visiems čia priviliotiems gurmaniškos virtuvės kerų.

BBQ Barbaras

BBQ Barbaras – vienintelė vieta Klaipėdoje, gaminanti šonkauliukus pagal tikrąjį amerikietišką receptą.

Tako baras

Tako baras – vos 200 m. nuo paplūdimio įsikūręs baras Melnragėje. Čia veikia ne tik kavinė, bet yra ir banketinė salė bei motelis.

Mingės sodyba

Mingės sodyba – vieta įsimintinam poilsiui unikalios gamtos apsuptyje.

Mzirafos.lt katalogas

Sūrio namai „Džiugas“

Klaipėdos miesto širdyje, Anikės aikštėje, galite rasti sūrio namus DŽIUGAS®! Nuo degustacijų iki originalių dovanų artimiesiems įvairioms progoms! DŽIUGAS kviečia jus užeiti ir atrasti naujus skonių derinius kartu!