Ką veikti Klaipėdoje liepą? / Miesto Žirafų nuotr.

Ką veikti Klaipėdoje liepą? 19 idėjų kaprizingai ir nenuspėjamai vasarai

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Pramogų banko naujienos

Vasaros rinkiniai / Irish Nesė Pub nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Vasaros rinkiniai / Irish Nesė Pub nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Kadangi kartais užkaitina taip, kad net terasoje per šilta, į Irish Nesė Pub galite užbėgti tik vasaros rinkiniui prigriebti, o tada lėkti link jūros, kur oras bus vėsesnis, o maistas, kad ir kaip banaliai tai skambėtų, skanesnis.

Taip pat Nesės pramogų banke įsikūręs Easy Lounge, savo ruožtu, taip pat nestabdo ir liepą lankytojus pasitinka atsinaujinę: norintys gaivos dabar meniu galės rasti naujų salotų su vištienos krūtinėle, naminius makaronus su midijomis ir kitų patiekalų, apie kuriuos Žirafos net nebuvo girdėjusios. Mus, tiesą sakant, labiausiai domina itališkas desertas su šokoladiniu kremu ir ledais…

Maistas prie jūros

„Tako baras“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

„Tako baras“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Jei pamiršote užkandžius namuose ir prisiminėte tuščią pilvą tik jam sugurgus po maudynių, siūlome papietauti netoli jūros! „Tako baras“ tam puiki vieta – pasirinkimas čia itin platus, pusryčiai (iki 12 val.) itin sotūs, o pavalgius už poros minučių vėl būsite kopose!

Prasilėkite per marias su draugais

„Grandezza“ / Jovila nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

„Grandezza“ / Jovila nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Kas gali būti kiečiau, nei skristi per vandenį su prabangiu krateriu ar jachta? Tai nėra taip sunkiai pasiekiama, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio! Laivo-nuoma.lt liepos pramogoms siūlo kaprizingo pavadinimo, nepaprasto patogumo greitaeigį VIP katerį „Grandezza“, naują jachtą „Baltas“ bei jaukų katerį „Rasytė“, aprūpintą žvejybine įranga – šis pasirinkimas puikiai tiks tiek pramoginei, tiek žvejybinei kelionei!

Gal žuvies?

Midijos / „Žuvelės“ nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Midijos / „Žuvelės“ nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Jei kelionėje išalksite – švartuokitės Juodkrantėje, kur įsikūręs jaukus šeimos žuvies restoranas „Žuvelė“. Produkcija čia visada šviežia ir vietinė, tad pajusite tikrą Neringos dvasią. „Žuvelėje“ galėsite paragauti midijų, ant griliaus kepamų skumbrių, upėtakių, lašišų, o jei norisi kažko dar neragauto, siūlome užsisakyti ungurį drebučiuose!

Pietūs šalia pilies uosto 

„Rozmarinas“ / Organizatorių nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

„Rozmarinas“ / Organizatorių nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Jaukiai atsisėdę prie „Rozmarino“ staliuko, pro langą galėsite stebėti atsiveriantį Kuršių marių ir praplaukiančių laivų vaizdą – tai tikrai geriau, nei tipinis gatvės peizažas. „Old Mill Hotel“ viešbutyje įsikūrusiame restorane paragausite tiek gurmaniškų patiekalų, tiek spalvingų desertų. Restorano šefai mokėsi savo amato iš Didžiosios Britanijos bei italų ir prancūzų virtuvių meistrų, tad „Rozmarino“ patiekalai patiks ir išrankiausiems!

Judėkite šokio ritmu!

Poriniai šokių kursai / tendance.lt nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Poriniai šokių kursai / tendance.lt nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Kiek kartų sau žadėjote, kad šiemet jau tikrai tikrai išmoksite šokti? Taip, siurbiant kambarius įsivaizduoti, kad šokate prieš tūkstantines auditorijas, yra smagu, bet dar smagiau pasimokyti tikrųjų šokio paslapčių, kurios aplinkinius privers išsižioti, o ne nusijuokti! „TENdance“ liepos mėnesį skelbia priėmimą į naujas šokių grupes – galite mokytis poroje su savo antraja puse arba moteriškų solo Latino šokių. Savo atžaloms pasiūlykite „lady styling“ treniruotes (9-14 m. mergaičių grupės, šokami Lotynų Amerikos šokiai) arba sportinių pramoginių šokių treniruotes (5-9 m. vaikams). Beje, pastarasias Jūsų atžalos net dvi savaites galės lankyti nemokamai!

Popietė Italijoje

Vyno uoga / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Vyno uoga / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Tiesiai iš Italijos ant Jūsų stalo – štai kas laukia enotekoje „Vyno uoga“. Gero ir sveiko maisto kultūros žavesys atsiskleidžia čia ruošiamuose patiekaluose, o gurmanams siūloma išskirtinė, tiek smulkių, mažai kam žinomų, tiek garsių ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų gėrimų kolekcija.

Dar daugiau kalorijų „Pica Pub“

Pica Pub nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Pica Pub nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Mūsų pamėgta „Pica Pub“ vasarą kaip niekad patraukli – vakarais čia niekada nepraleidžiamos svarbiausios futbolo rungtynės, o kiekvienas savaitgalis pasitinkamas su gyva muzika. Nors malkinėje krosnyje keptos picos išlieka „Pica Pub“ topu ir populiariausiu svečių pasirinkimu, picerija plečia skonių paletę ir į meniu įtraukia kiaulienos antrekotą, po kurio net ir labiausiai išalkęs liks sočiu. Lažinamės?

Nauji skoniai Friedricho pasaže

Friedricho pasažas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Friedricho pasažas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Skoniai bare ne visada atsiranda iš ilgus metus saugotų receptų ar iš rankų į rankas perduodamų knygų – kartais ir patys klientai prisideda prie meniu formavimo. Neseniai ilgametė Friedricho pasažo lankytoja atvyko į barą, kuriame nuolat gaivindavosi klasikiniais spritz kokteiliais, tačiau šią vasarą teks nuo jų pailsėti – moteris laukiasi! Šią problemą barmenai priėmė kaip iššūkį ir jį įvykdė – dabar Friedricho pasaže nėštukėms subalansuotų gaivinančių gėrimų (šaltų arbatų, kokteilių bei limonadų) gretas papildė ir nealkoholinis spritz. Šiuo metu jo paragauti galite kavos ir likerių namuose, o netrukus jis atvyks ir į Friedricho restoraną bei smuklę.

Pietūs su vaizdu į Kuršių marias

Restoranas „Tonas“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

Restoranas „Tonas“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje liepą?

„Dunetton“ viešbutis nėra skirtas tik miesto svečiams! Aukštai įsikūręs viešbučio restoranas „Tonas“ visada puiki vieta papietauti – neseniai buvo prailgintas dienos pietų laikas, dabar pietūs čia vyksta nuo 11.30 iki 15 val. O su dienos pietų čekiu gausite 10 procentų nuolaidą vakarienei! Nuo viešbučio stogo terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Kuršių marias – čia smagu tiesiog ramiai pasėdėti, o jei yra noro, terasoje galite surengti ir savo šventę. Išankstinė rezervacija tel. 8 46 38 55 77.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2