Mzirafos.lt įmonių katalogas

Mzirafos.lt įmonių katalogas – puiki vieta apie savo paslaugas pranešti Klaipėdiečiams ir miesto svečiams. Norėdami papulti į šį katalogą, rašykite mums į info@mzirafos.lt .

Užuodi?! PicaPUB visada kvepia krosnyje kepta itališka pica!
Friedricho pasažas, dažnai dar vadinamas Friedricho miestu, tai išskirtinė vieta Klaipėdos senamiestyje. Čia susikerta ilga ir spalvinga senamiesčio istorija bei progresyvus šiuolaikiškumas.
"Šiškų sala" - tai mažas, jaukus, šeimyninis restoranėlis, siekiantis šviežumo, estetikos ir geros emocijos skleidimo.

DOCK

Gastro-pub’as “DOCK” – moderni kraftinio alaus ir burgerių karalystė.
"Cocktails, shots & ROCK'n'ROLL"! ...Tai baras "Akademikai" Klaipėdoje ;)

BBQ Barbaras

BBQ Barbaras – vienintelė vieta Klaipėdoje, gaminanti šonkauliukus pagal tikrąjį amerikietišką receptą.

Tako baras

Tako baras – vos 200 m. nuo paplūdimio įsikūręs baras Melnragėje. Čia veikia ne tik kavinė, bet yra ir banketinė salė bei motelis.

Studio 52

Vaizdingoje Danės krantinėje Klaipėdos senamiestyje esantis restoranas "Studio 52" – išskirtinė vieta tikriems mėsos gurmanams!

Achtung Baby

"Achtung Baby" – ypatinga vyninė ypatingoje Klaipėdos vietoje.
“Temperatūra” - kokybiško, lėtuoju paruošimo būdu gaminamo maisto restoranas Klaipėdos centre (M.Mažvydo alėja 9).
Čia išsipildys kiekvieno mėsos mėgėjo svajonė! Kepta mėsa. Burgeriai. Desertai. Alus. Muzika. Linksmybės.
Visą parą veikiantis pramogų kompleksas Klaipėdos senamiestyje.
Pubas Klaipėdos senamiestyje (Žvejų g. 7), siūlantis vieną didžiausių alaus rūšių pasirinkimą mieste!
Krautuvėlė-vyno baras "Vyno uoga" siekia savo svečiams įžiebti aistrą itališkai – gero maisto ir puikaus vyno kultūrai.
Jūsų saldžių svajonių išsipildymo vieta! Tortai, keksiukai, pyragaičiai, sausainiai ir kt. gardumynai Jūsų šventėms.
Unikalioje vietoje, prie Kuršių marių, įsikūrusio viešbučio „Old Mill Hotel“ restoranas „Rozmarinas“ - tai puiki vieta ne tik gardžiai papietauti ar pavakarieniauti, bet ir romantiškai praleisti vakarą.
„Dunetton“ veikia gero tono restoranas ir baras, skirtas tiek viešbučio svečiams, tiek visiems čia priviliotiems gurmaniškos virtuvės kerų.
Kapitonas išplaukė į atvirą jūrą, o jo žmona liko viena namuose ir nusprendė... pašėlti! Kapitono žmona kviečia visus pas save į "Skipper's Wife Pub" Klaipėdos senamiestyje!
Scala Dream - tai didžiausias laipiojimo centras Pabaltijo šalyse.

Surf Shop

"Surf Shop" - tai ne tik profesionalūs aktyvių pramogų (kaitavimas ir t.t.) kursai, bet ir įrangos parduotuvė bei nuoma. Čia rasi irklentes, riedlentes, snieglentes, slides, viską kaitavimui ir kt. aktyvioms pramogoms!

Žuvies kelias

Edukacinė pramoginė programa "Žuvies kelias" - tai kulinarinis vandens turizmo maršrutas pamaryje, plaukiant laivu ir ragaujant gardžią žuvienę bei kt. žuvies patiekalus! ;)

Banglentė

"Banglentė“ – banglenčių ir SUP nuoma bei pamokos Melnragėje.
Klaipėdos senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerijai“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru.
Vandens SUP’ynės – profesionali irklenčių mokykla, įsikūrusi 2015 metais vakarų Lietuvos pajūryje, Klaipėdoje. Tai nauja ir sparčiai populiarėjanti sporto ir laisvalaikio praleidimo forma ant vandens Lietuvoje. Vandens SUP’ynių kompanijos tikslas: kitoks laisvalaikis ant vandens.
Radailių dvaras - tai netoli Klaipėdos, nuostabios gamtos apsuptyje, įsikūręs jaukus poilsio ir pramogų kompleksas. Viešbutis, restoranas, dino parkas, apverstas namas ir daug kitų pramogų laukia jūsų!

Qtime Anticafe

"Qtime Anticafe" - tai unikali vieta Klaipėdoje, kur kiekvienas ras veiklą pagal savo interesus! Čia yra vietos ir pramogoms, ir darbui. O kava ir sausainiai - nemokami ;)
KAR KAR nuotykių parkas Klaipėdoje – vienas didžiausių laisvalaikio praleidimo kompleksų Baltijos regione, skirtas visai šeimai.
UAB „Minijos baldų centras“ – tai prekybos centras, po kurio stogu susibūrusios virš 50 geriausių Lietuvos ir užsienio baldų bei interjero įmonių.

Pixolain

Reklamos srities specialistai, kurie pagamins viską, ko trokšta jūsų širdis!
Kopų žuvedra – uždaras kvartalas Baltijos jūros pakrantėje, kurortinėje Klaipėdos miesto dalyje – Giruliuose, kurioje gyvenimas teka kitokiu ritmu.
Mingės sodyba – vieta įsimintinam poilsiui unikalios gamtos apsuptyje.
Išmanioji mokykla - neformalaus švietimo įstaiga skirta vaikams, jaunimui ir visai šeimai.
Rutta Mill - aksesuarų ir papuošalų kūryba.
"Kupriukas" - daiktų renovacija, išskirtinės interjero/eksterjero detalės, suvirinimas, istorinių automobilių nuoma.
BRADA BRADA – foto ir video kūrybininkų komanda. Esame įsikūrę Klaipėdoje, tačiau mums atstumas ne bėda, o sienos ne kliūtis. Pasiruošę įgyvendinti jūsų projektus ir įamžinti nepakartojamas akimirkas.
Ypatinga aplinka, banguojančios jūros muzika ir gaivus miško kvapas – tai jums siūlo trijų žvaigždučių viešbutis „Morena“.
KTIC "Agila" – akredituotas aukščiausios kategorijos kultūros centras Nidoje.
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) – vienas didžiausių meno centrų Vakarų Lietuvoje.
Klaipėdos etnokultūros centro misija – rūpintis tradicijomis ir naujų pateikimo formų paieškomis, kurios įkvepia kūrybiškiems atradimams ir užmojams.
Klaipėdos lėlių teatras yra vienas jauniausių, novatoriškiausių ir ambicingiausių profesionalių lėlių teatrų Lietuvoje.
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras – didžiausias profesionalaus meno kolektyvas Vakarų Lietuvoje, pristatantis aukščiausio profesinio lygio muzikinius spektaklius ir koncertines programas.
Klaipėdos dramos teatras - senas tradicijas turintis teatras, kuriame dirba visas būrys iškilių scenos menininkų ir kurio kolektyvas Lietuvos teatrinėje panoramoje įvardijamas vienu kūrybingiausių ir sutelkčiausių.
Klaipėdos jaunimo teatras – tai nuo 2011 m. aktyviai kurianti bei savojo požiūrio neprarandanti trupė. KJT kolektyvas teigia, kad jaunimas tai ne amžiaus grupė, o gyvybingumas, žingeidumas, nenutrūkstantis noras tobulėti ir tobulinti aplinką, kurioje gyvename. Ieškodami teatro, gebančio sudominti žiūrovą,...
„Tatto Virus“ – tatuiruočių studija, kviečianti „apsikrėsti“ tattoo virusu ir platinti jį pasaulyje.
"ID grožio studija” – tai vieta, kur laikas sustoja. Profesionalių specialistų apsuptyje pamirši kasdienius rūpesčius, ir šis laikas bus skirtas tik tau!
Nori tatuiruotės? Pirmos, dar vienos, o gal tiesiog nori tatuiruotės čia ir dabar? Klaipėdos centre įsikūrusi "Bang Bang Tattoo" tatuiruočių studija laukia tavęs!
"Danis Tattoo" studija Klaipėdoje - tai viena seniausių tatuiruočių ir auskarų vėrimo vietų uostamiestyje. O dabar čia galite ne tik pasidaryti kokybišką, menišką bei unikalią tatuiruotę, bet ir lazeriu pašalinti nekokybišką tatuiruotę.

Mzirafos.lt katalogas

Restoranas „Rozmarinas“

Unikalioje vietoje, prie Kuršių marių, įsikūrusio viešbučio „Old Mill Hotel“ restoranas „Rozmarinas“ - tai puiki vieta ne tik gardžiai papietauti ar pavakarieniauti, bet ir romantiškai praleisti vakarą.
`