Restoranas „Old Town Brasserie“ Klaipėdoje

„Old Town Brasserie“ – naujai įsikūręs modernios europietiškos virtuvės restoranas visai šeimai, Klaipėdos senamiestyje, Danės upės pakrantėje. Besimėgaudami virtuvės šefo kurtais patiekalais, būsite apsupti modernaus interjero ir sušildyti  malonaus aptarnavimo bei židinio skleidžiama šiluma.

Norime pristatyti save, susipažinti ir pakviesti pasimėgauti naujai atrastais skoniais. Savo veikloje itin akcentuojame tai, kad patiekalų išvaizda, pateikimas ir skleidžiamas kvapas yra ne mažiau svarbus nei pats patiekalų skonis. O puikiai parinkta šių savybių visuma užtikrina puikiai praleistą vakarą gerų draugų ar artimųjų apsuptyje.

Kiekvienas mūsų patiekalas gaminamas įdedant daug meilės, kūrybos ir fantazijos, tad nuolat savo klientus stebiname neeiliniais maisto pateikimo sprendimais. Restorano meniu nėra labai didelis, tačiau kiekvienas klientas suras savo skonį atitinkantį patiekalą ar mėgstamą gėrimą.

Šaltuoju sezono laikotarpiu kviečiame išbandyti mūsų naujieną – karšto sidro gėrimą su romu, gvazdikėliais ir cinamono lazdele. Kartu su šiuo gėrimu puikiai tiks mūsų brandykloje brandintos jautienos tartaras, keptos jūrų šukutės ar antienos paštetas su karamele. Iš pagrindinių patiekalų siūlome pabandyti mūsų restorano Top patiekalus: krabo sultinyje paruoštas midijas, grilyje keptą ėriuko karką, sultingąją menkės nugarinę arba brandintos jautienos antrekotą.

Kuo esame išskirtiniai: restorano veikloje naudojame mėsos brandinimo spintą, kur patys brandiname kokybišką mėsą ir ją  naudojame ruošiant mūsų restorano patiekalus. Ilgai brandintoje jautienoje atsiranda ir parmezano sūriui, ir brandintiems kiaulienos kumpiams būdingas, dar kitaip vadinamas, –  penktasis skonis. Restoranas pritaikytas neįgaliesiems, taip pat esame draugiški vaikams ir gyvūnams.

Renginiai: dalyvavome Gastronomijos savaitėje, kuriai buvome paruošę specialų meniu, rengiame specialius vakarus, pvz. Božole jauno vyno vakarą, kur kvietėme ne tik paskanauti Božole vyno bet ir paskanauti prie šio vyno tinkančių patiekalų.

Įmonių šventės: pas mus restorane galite atšvęsti įmonės Šv. Kalėdų ar Naujųjų metų vakarėlius, gimtadienius, vestuves ar kitas  šventes. Rezervuoti atskirus staliukus arba visą restoraną galima šiuo telefonu: +370 686 46727 arba info@oldtownbrasserie.lt

Telefonai: 868646727
Darbo laikas:
I-III 11-22 val.
IV-VI 11-23 val.
VII 11-21 val.
Adresas: Žvejų g. 4, LT-91248 Klaipėda