Kavinė „Senamiestis“ Klaipėdoje

Klaipėdos širdyje, senamiestyje, jau daugiau nei 20 metų gyvuojanti kavinė „Senamiestis“ keliasi į naujus namus. Nuo šiol savo klientų kavinė lauks nauju adresu (Kepėjų 13/Bažnyčių 6, Klaipėda).

2018 m. lapkritį „Senamiesčio kavinė“ persikėlė į naujus namus.

„Senamiesčio“ kavinėje užaugo ne viena klaipėdiečių karta. Daugelis pamena, kaip tėvai juos atsivesdavo čia, o dabar ir patys ateina, vedini savo mažyliais. Kavinėje rasi besišnekučiuojančius menininkus, čia užklysta po senamiesčio gatveles besižvalgantys miesto svečiai, čia mėgsta užsukti studentai, kurie kavinėje jaučiasi kaip tėvų namuose.

Senoji „Senamiesčio kavinė“.

Tik „Senamiesčio“ kavinėje rasi legendinių Senamiesčio pirštelių arba tiesiog – Sūrio pirštelių, kuriuos matote viršutinėje šio aprašymo nuotraukoje (nuotraukos autorė – J. Aurylaitė). Šio išskirtinio kavinės patiekalo istorija išskirtinė. Sūrio piršteliai neturi ypatingo recepto ir kavinės šeimininkai mielai juo dalinasi, tačiau ne kiekvienas virtuvės šefas sugeba išlaikyti šio recepto autentiškumą, kartais tenka paplušėti ne vienerius metelius. Pasak  šeimininkų, jei Sūrio piršteliams trūks vieno, pačio svarbiausio ingrediento – meilės – jie praras visą savo skonio paletę!

Na, o vilniečiai, kad Klaipėda neatrodytų taip toli, sūrio pirštelių gali paskanauti „Klaipėdos Senamiesčio“ kavinėse Vilniuje: S.Daukanto a.2 ir Ateities g.1F.
Be to, čia užsuksiantys pajaus ne tik uostamiesčio dvasią, bet ir pasidžiaugs senosios Klaipėdos nuotraukomis.

Telefonai: +37064414461
Darbo laikas:
10:00 – 23:00
Adresas: Tiltų g. 6, Klaipėda