„Family boulangerie & wine“ – subalansuota šeimai ir draugams

„Family boulangerie & wine / FBW” – tai erdvė, sukurta šeimos ir su meile dedikuota jūsų šeimai. Vieta, kur susirenkama bendrauti. Ramiai ir neskaičiuojant laiko, kartu prie vieno stalo, su puodeliu stiprios kavos, kvapnios arbatos ar taurės gero vyno. O gal deserto? Galėtumėme lažintis, kad tokio gomurį glostančio naminio „Tiramisu“ niekur kitur dar neragavote, o mūsų kruasanai – skaniausi ir sviestiškiausi Klaipėdoje!
Jaukioje „Family boulangerie & wine” kepyklėlėje taip pat „gimsta” ir populiarieji makarunsai, minkštosios kanelės, įvairių rūšių sausainiai, gurmaniškasis morkų pyragas bei tradicinis, tačiau niekada nenuviliantis tinginys.

Naminis „Tiramisu“ desertas.

Pusryčių valgiaraštis – atostogomis kvepiantys, šviežiai iškepti kruasanai. Nereikia bijoti ragauti vėl ir vėl. Juk tobuli pusryčiai prasideda nuo mažų dalykų prie puodelio juodos kavos.

Šviežius kruasanus kepame kasdien!

Košės, varškės blyneliai… Pagalvojote teisingai. Mūsų šeima vaišina taip, kaip mėgsta pusryčiauti pati, ir tikisi, jog patiks ir Jums.

Gardi košė pusryčiams – sveika ir skanu!

Pietums kasdien siūlome vis kitą, pačią pačiausią sriubą. Derinkite su salotomis, kurias pagaminsime iš šviežiausių daržovių, bei kišais ar sočiaisiais kruasanais. (meskite žvilgsnį į nuotrauką viršuje, kokie rusvi gražuoliai!)

Jeigu meniu nematote to, ko trokšta širdis – tik pasakykite. Turime erdvų šaldytuvą bei daug fantazijos. Tikrai pasistengsime Jus nustebinti!

Salotos su krevetėmis.

Salotos su lėtai keptais burokėliais ir Feta sūriu.

Kiekvieną vakarą savo svečiams siūlome lengvą vakarienę, kurią, kaip ir priklauso, galėsite užbaigti desertu. Beje, be anksčiau išvardintų mūsų kepinių ir šviežiai gaminamų desertų, jums taip pat galime pasiūlyti ir skaniausius Klaipėdoje Napoleoną, „Brownie“ bei varškės juodųjų serbentų pyragą.

Mylime vaikučius, todėl įrengėme jiems saugų „pasakų namelį” žaidimams.

Vaikams turime atskirą „namelį“ – žaidimams ir kūrybai.

O kol vaikučiai saugiai žaidžia, tėveliai gali be rūpesčių pasimėgauti mūsų siūlomais vynais. Turime ne tik išskirtinių vynų tiesiai iš Prancūzijos, bet ir lietuviško „someljė džiaugsmo“ – Česlovo Ramoškos vyno ūkio!

Mums gera matyti jus bendraujančius, besišypsančius ar tiesiog sėdinčius čia, kai laikas sustoja. Te skuba kiti, o laikas, kurį praleidžiate prie puodelio kavos ar taurės vyno, – yra tik Jūsų ir artimųjų.

Laukiame Jūsų „Family boulangerie & wine“. Kasdien nuo 8 iki 21 val., Klaipėdos Akropolyje (3 įėjimas).

Telefonai: 869998627
Darbo laikas:
I-VII 08:00 - 21:00 val.
Adresas: Akripolis, Taikos pr. 61, Klaipėda