Kur švęsime Heloviną Klaipėdoje?

Nors Lietuvoje Helovino tradicijos dar nėra labai populiaros, tačiau kiekvienais metais vis daugiau jaunimėlio švenčia šią paslaptingą ir pašėlusią šventę.  Jei vis populiarėjančio Helovino dvasia tau yra artima, tai pats laikas pradėti ruoštis, nes Klaipėdoje renginių tikrai bus.

Miesto Žirafos palengvino Tau darbą ir surinko visus, mūsų nuomone, kiečiausius Helovino renginius Klaipėdoje.

Moliūgų šventė | Teatro aikštė

Paskutinę spalio dieną Klaipėdos senamiestis jau ketvirtus metus iš eilės nušvis naktiniais moliūgų žibintais ir kvies klaipėdiečius džiaugtis jaukia „Senamiesčio moliūgų švente“. Nors pakito renginio erdvė, vienas dalykas tikrai nesikeičia – „Senamiesčio moliūgų šventės“ pagrindinis akcentas ir toliau išlieka moliūgai!

Kada: spalio 31 d., 14 val.

Helovynas su The Voiceless! | Irish Nese pub

Šiurpiausią naktį metuose švenčiame tikrąją dieną. Susikibę už rankų einame kartu su savo demonais ir keliame taures kartu su The Voiceless.

Kada: spalio 31 d., 15 val.

Helovinas | Lapės ola 

Užsukt į baisiausią metų naktį, į pačią tikriausią lapės olą ir pasitikti visas nakties šmėklas kartu…

Kada: spalio 31 d., 16 val.

Halloween su AC\DC Show | Jazzpilis

Pasaulyje jau nebėra baisiausia naktis metuose, yra ir baisesnių dalykų sukeliančių šleikštulį, bet šią naktį galite švęsti ir su šypsenomis nuo nakties baimės iki rytinės laimės.

Kada: spalio 31 d., 22 val.

Bloody Halloween ’18 10.31 | baras Metro 

Įsiliek į juodžiausią uostamiestyje bei vienintelę metuose monstrų ir freakų, raganų ir vampyrų, skerdykų ir velnių, vaiduoklių, ateivių, zombių ir kitų siaubunų konvenciją… Kartą metuose jie sugrįžta tavęs!

Kada: spalio  d., 22 val.