Dienos pietūs Klaipėdoje: kur geriausi?

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

„Etno Dvaras“ (Teatro aikštė, Sukilėlių g. 8)

„Etno Dvaras“ / Facebook nuotr.

Kai kartais užsinori elementarių kotletų ar balandėlių, traukiam į „Forto Dvarą“. Na taip, banalu, konvejeriška ir Žvagulį be sustojimo leidžia… Tačiau kai moki 4,15 EUR už kepsnį (ar kitą mėsos patiekalą), skųstis būtų kvaila.

„Meal Box“ (Danės g. 5)

„Meal Box“ / Facebook nuotr.

Esant geram orui mėgstam užsukti į „Meal Box“ ir pasiėmę išsinešimui rytietiškai pagamintų makaronų, lekiame prie jūros! Šios vietos didžiulis pliusas, kad patiekalą sudarai pats – išsirenki makaronų rūšį, padažą, mėsą ir įvairias daržoves. Tad ir patiekalo kaina priklauso nuo tavęs – kiek ir kokių priedų išsirinksi.

Tiesa, skubantiems patartumėm pasiskambinti ir užsisakyti maistą iš anksto, nes jeigu „Meal Box“ turės daug užsakymų, gali tekti visą pietų laiką praleisti laukiant savo makaronų…

Vidutinė makaronų dėžutės kaina gaunasi apie 5 EUR, bet viskas priklauso tik nuo tavęs – kiek ir kokių ingredientų išsirinksi.

Kepyklėlė „Pas Betą“ (Mažvydo alėja 6)

Kepyklėlė „Pas Betą“ / Facebook nuotr.

Dar vienas dienos pietų variantas susiruošusiems prie jūros (na, arba kažkur kitur). Kepyklėlės „Pas Betą“ siūlomi sotūs „žali“ kokteiliai su visokiausiais daigais – absoliutus gėris! Jei vien kokteilio neužtenka, griebk nesaldžią bandelę su įdaru – indišką samosą. Sveika ir skanu.

Kokteilis tau kainuos apie 3 EUR, samosa – eurą su trupučiu.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2