„Cukraus studija“

Cukraus Studija – Jūsų saldžių svajonių išsipildymo vieta! Čia (H.Manto g. 22, Klaipėda) gyvena tortai, keksiukai, įvairūs pyragaičiai ir gardūs, namais kvepiantys sausainiai.

Kepame ir kuriame gardumynus Jūsų šventėms! Užsakymai priimami telefonu 865023060.

Tortai įvairioms šventėms – jubiliejams, gimtadieniams, mamyčių dienai, Šv. Valentino proga ir kt. O kiekvienas vestuvinis tortas individualiai derinamas su jaunaisiais, atsižvelgiant į jų pasirinktą vestuvių tematiką ir koloritą.

Orginalūs, džiaugsmingi, tinkantys bet kokiai progai sausainiai. Gali būti ant pagaliuko, supakuoti atskirai kiekvienas ir perrišti kaspinėliu, arba visi sudėti gražiai ir supakuoti. Jums beliks tik padovanoti ir palinkėti skanaus!

Pyragėliai – tai mini tortukai, kurie be abejonės papuoš bet kokios šventės stalą. Jie skirti būtent tiems, kurie nori kažko orginalaus ir asmeniško, mat pyragėliai dažniausiai būna jau nebepjaustomi kaip tortas, o patiekiami kiekvienam individualiai.

Nustebinkite ir pradžiuginkite artimuosius, draugus ar kolegas šviežiais keksiukais!

Macarons – tai gabalėlis dangiško migdolinio lengvumo. Jie gali būti spalvoti, vienspalviai, šokoladiniai ar braškiniai, bet visais atvejais begėdiškai skanūs! Pažadame, net nepastebėsite kaip šis prancūziškas sausainukas ištirps Jūsų burnoje prie puodelio kavos.

„Cukraus Studija“ gali pasirūpinti pilnu Jūsų šventės saldžiu stalu, kurį sudaro tortas ir kiti Jūsų pasirinkti gardėsiai. Kiekvienas saldus stalas yra išskirtinis savo tema, koloritu ir nuotaika, kuri atspindi šventės temą.

Cukraus Studiją rasite Klaipėdos centre įsikūrusioje „Herkaus Galerijoje“ (H. Manto g. 22) bei Klaipėdos „Akropolyje“.

Užsakymai priimami telefonu 8 650 23060.

Daugiau informacijos: www.cukrausstudija.lt ir FB: www.facebook.com/CukrausStudija

Komentarai (3)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.