„Comic Con Baltics 2018“ rugsėjo 15-16 d. [PROGRAMA]

„Comic Con Baltics 2018“ – tai ilgą tradiciją turintis populiariosios kultūros fenomenas, kuris Lietuvoje rengiamas jau antrą kartą!

Renginys vyks rugsėjo 15-16 dienomis, Vilniuje, parodų rūmuose Litexpo. Čia bus daugybė renginių ir pramogų pamankštinti Jūsų kūrybiškumą, protą ir raumenis.

„Comic Con Baltics 2018“ renginio metu galėsite:

-Tik „Comic Con Baltics“ dalyviai turės galimybę susitikti su žvaigždėmis iš garsiausių Holivudo filmų ir serialų. Diskusijas su pasaulinio garso įžymybėmis moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.
——
Renginio svečiai:
—–
Kevin McNally
Ian Beattie
John Rhys-Davies
Kaz Prapuolenis
Steve Cardenas
Rick Cosnett
The Awkward Yeti
Janeshia Adams-Ginyard
——
-Besidomintys kino naujienomis, bus pirmieji, kurie išvys naujausių kino filmų pristatymus. Be to, filmų kūrybinės komandos ne tik papasakos apie tai, kas vyko užkulisiuose, bet ir parodys išskirtinę medžiagą.
—–
-Norintys sukelti pavydą draugams, galės įsiamžinti prie kvapą gniaužiančių dekoracijų iš kultinių kino filmų.
—-
-Vienas iš spalvingiausių, muzikaliausių „Comic Con Baltics“ renginių – Cosplay konkursas. Praėjusiais metais jis tapo didžiausiu Baltijos šalyse! Į renginį atvyko dalyviai net iš 8 pasaulio valstybių, buvo užregistruota daugiau nei 150 pasirodymų. Tai puiki galimybė susipažinti su Lietuvos ir pasaulio Cosplay entuziastais bei pačia, taip sparčiai visame pasaulyje populiarėjančia Cosplay kultūra.
—–
-Veiklos ras ir patys mažiausi superherojai bei jų tėvai. Specialioje vaikams skirtoje erdvėje juos linksmins animaciniai herojai, vaikai bus kviečiami žaisti įvairiausius kūrybos, loginio mąstymo ir geros nuotaikos reikalaujančius žaidimus, šokinėti ant batutų ar statyti LEGO miestus.
——-
-Stalo žaidimų gerbėjai galės susipažinti ne tik su naujausia pasauline produkcija, bet ir pamatyti, kokie žaidimai buvo populiarūs anksčiau.
—-
-Prekybinėje erdvėje Jūs galėsite rasti visko, ko tik širdis geidžia. Nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų, figūrėlių, komiksų ir kitų įdomybių. Renginio organizatoriai šiais metais žada kartu su elektronikos partneriais įrengti ypatingą išpardavimų erdvę!
———–
Beje, sklinda gandai, kad renginyje įvyks pirmasis Lietuvos ir Latvijos superherojų susitikimas. Tad, nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!
————-

Visa renginio programa.

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!